Czwartki z talentami – budowanie silnych organizacji

SPOTKANIE FINAŁOWE

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie finałowe cyklu webinarów „Czwartki z talentami. Budowanie silnych organizacji”! 
To będzie niepowtarzalna okazja, aby na żywo poznać i doświadczyć metody pracy z talentami połączonej z kulinarnymi inspiracjami. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w siedzibie Instytutu Sztuki Kulinarnej, gdzie wspólnie stworzymy niezapomniane doświadczenie, łącząc nasze talenty z pasją do gotowania.
DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU FINAŁOWYM?

W programie wydarzenia przewidujemy wyjątkową rozgrywkę Galerii Perspektyw oraz omówienie gry w kontekście talentów Gallupa. Podzielimy się ciekawymi wnioskami, które można odnieść do codziennej pracy i współpracy w zespołach. Współpracując z Instytutem Sztuki Kulinarnej, zapewnimy również kulinarne doznania, które pobudzą wszystkie zmysły. Będzie to doskonała okazja, aby w nieformalnej atmosferze nawiązać wartościowe kontakty i podzielić się doświadczeniami.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Pamiętaj, aby podać swoje TOP5 z badania CliftonStrengths – bez tego zgłoszenie nie zostanie przyjęte.

Spotkanie ma charakter biznesowy i jest dedykowane przedstawiciel(k)om organizacji, zainteresowanych wdrożeniem podejścia CliftonStregths w swoim zespole i organizacji.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak zarządzanie oparte na talentach może odmienić Twoją organizację, sprawiając, że stanie się ona miejscem, gdzie każdy chce pracować i rozwijać swoje mocne strony.

Formularz rejestracji na spotkanie finałowe 27 czerwca w Warszawie

Administratorem Twoich danych osobowych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ulica Puławska 39/2, Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci informacji handlowych od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., spółek zależnych oraz partnerów. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę na kontakt w celach marketingowych będziemy przekazywali do Ciebie treści marketingowe, wówczas podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a. RODO, tj. twoja dobrowolna zgoda.

Pamiętaj, że zgody marketingowe możesz w dowolnej chwili wycofać. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem rodo@pracowniagier.com lub pisemnie na adres siedziby.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajdziesz w tutaj.