22 maja 2018 roku zapraszamy na pokaz autorskiego warsztatu z najnowszą grą Pracowni Gier Szkoleniowych – The Best-seller Game. Spotkanie będzie okazją, by poznać, w jaki sposób gry i symulacje można wykorzystać w integracjach szkoleniowych. Opowiemy również o rozwiązaniach dedykowanych różnego rodzaju eventom firmowym – od cyklicznych spotkań działowych, po wydarzenia dla całej organizacji wspierające wdrażanie wartości, budowanie kultury organizacyjnej tudzież przeprowadzanie firmy przez zmiany. 

Dlaczego warto wziąć udział?

Integracje szkoleniowe są coraz bardziej popularnym formatem spotkań firmowych, prawdopodobnie dzieje się tak za sprawą tego, że gry i symulacje integrują zespoły, wzmacniają motywację i zaangażowanie pracowników w osiąganie celów organizacji.

Gra Best-seller jest odpowiedzią na wyzwania w zespołach sprzedażowych, takie jak rutyna, brak czasu na strategiczną refleksję i zaplanowanie działań, czy wyzwania ludzi zajmujących się organizacją szkoleń i konferencji w firmach (HR): brak pomysłów na ciekawe, interaktywne propozycje rozwojowe i integracyjne.

Każdy uczestnik będzie mógł zatem ocenić przydatność warsztatu w jego organizacji lub poznać inne rozwiązania Pracowni Gier w zakresie treningów menedżerskich czy spotkań integracyjnych.

O grze Best-seller

The Best-seller Game to strategiczna i emocjonująca symulacja, w której uczestnicy planują strategię sprzedaży B2B: co oferujemy, komu i w jaki sposób. Badają potrzeby klientów, budują portfolio produktowe, rozwijają swoją wiedzę o oferowanych produktach, kontaktują się z klientami w celu budowy relacji i dobicia targu. To doświadczenie łączące strategiczną symulację biznesową z emocjonującą rywalizacją o serce klienta. ->więcej o grze

Agenda spotkania

09:00-09:15 Rejestracja, powitalna kawa
09:15-09:30 Prezentacja metody Pracowni Gier
09:30-12:00 The Best-seller Game
12:00-12:15 Przerwa kawowa
12:15-12:45 Omówienie doświadczenia z gry oraz mechanizmów, które się w niej ujawniają
12:45-13:00 Podsumowanie

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów sprzedaży i liderów organizacji.

Udział w pokazie warsztatu jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji uczestników. Dopuszczamy udział 1 reprezentanta z każdej organizacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe, jak również trenerów wewnętrznych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Otwartych organizowanych przez naszego partnera – Experience Corner.

Lokalizacja

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 22 maja 2018 roku w Warszawie. Miejsce to: SEN Warsaw, mieszczący się w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, ul. Wioślarska 6; w godz. 9:00-13:30.

Sylwetka osoby prowadzącej:

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka

Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Wykładowca metody gier w Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Warszawskim i Akademii Leona Koźmińskiego. Pasjonuje ją jakość współpracy organizacji w życiu publicznym. Współtworzy programy dla administracji publicznej i sektora edukacji. W latach 2010-2014 członek zarządu International Simulation and Gaming Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Gier i Symulacji ISAGA).

Kontakt:

Marta Zuchowska_Pracownia GierMarta Żuchowska
Koordynator działu sprzedaży
M: +48 660 694 444

E: m.zuchowska@pracowniagier.com