MP nagroda ToL header

 

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.

Nagrody wręczono w kategoriach: MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12 i MP Power Produkt.
Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.

MP Power Produkt to nowość w konkursie MP Power Awards. Do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

Cieszymy się, że nasza gra The Tree of Life zwyciężyła w tej kategorii i okazała się być najlepszym produktem eventowym, który doceniła branża MICE. Szczególnie cieszy fakt, iż grono osób stanowiące jury konkursu to liderzy przemysłu spotkań, konferencji i wydarzeń.

Dziękujemy za tę nagrodę, a pozostałym nagrodzonym również gratulujemy!

nagroda_ToL_PracowniaGierSzkoleniowych