9 marca – kolejne spotkanie w cyklu (OD)BUDUJ ZESPOŁOWOŚĆ, podczas którego pogłębimy temat efektywnej współpracy w oparciu o najnowszą grę Pracowni Gier – COSMOPOLIS

CO SIĘ WYDARZY?

Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi. Jako Zespół wcielacie się w rolę biura projektowego, które zajmuje się planowaniem i budową miast. Mieszkańcy trzech miejscowości potrzebują nowych budynków użyteczności publicznej i różnego typu miejskiej infrastruktury. Wasze budynki muszą spełniać wyśrubowane normy ekologiczne, powstawać w zgodzie z planem zagospodarowania, a także być dostosowane do nowoczesnych koncepcji urbanistycznych (takich jak np. 15 minutowe miasto). 

 

CZEGO DOŚWIADCZYCIE?

Podczas zespołowego wyzwania zaprojektowania przestrzeni Cosmopolis, będziecie mieli okazje zmierzyć się z niedoborem zasobów, presją czasu a także doświadczyć zmieniających się warunków. Będzie mnóstwo emocji, wyzwań i ekscytujących realizacji.  

 • Współpracy nastawionej na realizację celu w określonym czasie 
 • Samoorganizacji i aktywnego poszukiwanie rozwiązań 
 • Znaczenia dobrej organizacji pracy zespołu i współpracy z konkurencją 
 • Wyzwania zarządzania czasem, pracą i ograniczonymi zasobami 
 • Przełamywanie silosów 
 • Skutecznego działanie w zmieniających się warunkach i uczenie się na błędach 
 • Gry integracyjnej w zespole kilkudziesięciu osób 

 

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 📅 9 marca w godzinach 10:00 – 14:00

Miejsce: 📌 Brain Embassy Warszawa

 

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w spotkaniu ⬇️

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Numer kontaktowy

  Firmowy adres email

  Nazwa firmy

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od konsultantaMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

   

  Grę poprowadzi Maciej Smrokowski

  Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Od trzech lat pracuje jako konsultant w zakresie gier i narzędzi szkoleniowych. Pomaga wdrażać symulacje do istniejących programów szkoleniowych jak i tworzyć na ich podstawie nowe. W Pracowni Gier Szkoleniowych pracuje jako facylitator gier, prowadząc rozgrywki gier i symulacji. Pracował między innymi dla takich Klientów jak: Grupa Allegro sp. z o.o., Deloitte Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., Benefit Systems oraz dla administracji publicznej.