fbpx
AZTECKIE WZORY INSPIRACJĄ DO WZOROWEJ WSPÓŁPRACY

Świątynia słońca

Trzęsienie ziemi w Meksyku odsłoniło nieznaną świątynię Azteków! Grupa archeologów niezwłocznie udaje się na miejsce, żeby zbadać ten niezwykły obiekt. Jesteście członkami ekspedycji naukowej, będziecie pierwszymi od kilkuset lat ludźmi, którzy wejdą do wnętrza świątyni!

Wszystko zapowiada się świetnie, jesteście doskonale przygotowani, poza tym eksplorowanie takich miejsc to dla Was chleb powszedni. Niestety, gubi Was rutyna. Wpadacie w pułapkę. Budowniczowie świątyni, aby ochronić znajdujące się w niej skarby, stworzyli mechanizm, który uwięził Was w sali rytualnej, wykutej we wnętrzu jaskini!

Żeby wydostać się z pułapki, musicie podać szyfr – klucz, który można odczytać odtwarzając wzór płaszcza kapłana.

Każdy z Was wchodzi do osobnego korytarza. Na ścianach korytarzy można odnaleźć elementy wzoru. Musicie bezbłędnie ułożyć wzór – niestety nie możecie pokazać sobie jego fragmentów – musicie o nich opowiedzieć. Macie tylko jedną próbę. Jeśli się nie uda, zostaniecie na zawsze w ruinach Świątyni Słońca!

Już od początku wyprawy czujecie na sobie czyjś wzrok, macie dziwne poczucie, że ktoś Was obserwuje. Rzeczywiście – to duch kapłana. Jeśli zaskarbicie sobie jego sympatię, być może podpowie Wam jak rozwikłać zagadkę.

Czego doświadczą Uczestnicy i Uczestniczki?

Wyzwania zarządzania informacjami

Potrzeby skutecznej komunikacji

Szukania rozwiązań w warunkach niepewności

Wychodzenia poza schemat

Efektywnej współpracę

Brania odpowiedzialności za realizację celu zespołu i efekt końcowy

Działania pod presją czasu i w warunkach niepewności

Zarządzania rolami w chaosie informacji

Szczegóły

Czas trwania: 40 – 60 minut

Liczba graczy: od 5-70 osób

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Zapisz się do newslettera

 

Otrzymuj najświeższe informacje o premierach oraz zaproszenia na bezpłatne rozgrywki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.