fbpx

Operacja Strike Fighter Online

Strike Fighter Online

Operacja Strike Fighter to symulacja pozwalająca doświadczyć wyzwań komunikacji i współpracy oraz rozwiązywania konfliktów i godzenia interesów różnych stron.   

To świetna metafora życia w organizacji, gdzie różne zespoły, działy, ludzie muszą nauczyć się porozumienia i realizacji wspólnego celu 

Inspiracją do powstania scenariusza było rzeczywiste wyzwanie, przed którym stanęła armia amerykańska w latach 90. Konieczność wymiany przestarzałej floty myśliwców i ograniczenia budżetowe pchnęły dowódców do uruchomienia rządowego programu Joint Strike Fighter. Jego efektem miał być super nowoczesny model myśliwca do wspólnego użytku w całej armii. Amerykańscy dowódcy musieli pogodzić interesy z pozoru nie do pogodzenia: wybrany samolot miał spełniać oczekiwania wszystkich jednostek zbrojnych. 

Zobacz relację z rozgrywki w wersji standardowej

Strike Fighter Online

Cel gry

Celem graczy jest wybór jednego z proponowanych modeli myśliwców, tak aby wybrany samolot spełniał określone standardy. Jednak interesy każdej jednostki zbrojnej różnią się. Trwa walka o punkty. 

Jaka strategia okaże się najbardziej skuteczna? 

Kto zdobędzie najwięcej punktów? 

Korzyści dla uczestników

Strike Fighter to trening negocjacji, trudnych rozmów i szukania porozumienia w zespole. Uczestnicy doświadczają procesu negocjacyjnego, trenują kompetencje współpracy, komunikacji i określania celów.

Przebieg w wersji online

Uczestnicy spotykają się w aplikacji Zoom.

W czasie gry podzieleni są na kilka zespołów, pracujących w oddzielnych wirtualnych pokojach i spotykają się na czas negocjacji oraz podsumowania gry.

Uczestnicy korzystają również z plików przekazywanych im podczas rozgrywki.

Czas rozgrywki: 90 minut.

Liczba uczestników: 9-12 osób.

Strike Fighter Online

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA