fbpx

Gabinet Prezeski

TEAMBUILDING DLA TWOJEGO ZESPOŁU - ZDALNIE I HYBRYDOWO

Opis gry

Prezeska czeka na projekt! To wyjątkowe doświadczenie pozwala zespołowi na wspólne podjęcie wyzwania, jakim jest zaprojektowanie gabinetu dla Prezeski, zgodnie z jej określonymi oczekiwaniami. Gra jest doświadczeniem efektywnej współpracy w małych zespołach. Uczestniczki i uczestnicy mają okazję do realizacji wspólnego projektu, wymagającego od nich:

 • podziału zadań,
 • dzielenia się informacjami,
 • podejmowania wspólnych decyzji
 • a także konieczności współpracy z klientem.

Gra integracyjna Gabinet Prezeski zwraca uwagę na znaczenie badania potrzeb klienta w trakcie całego procesu przygotowywania propozycji. To także świetna okazja by przećwiczyć lekcję empatii, zrozumienia i prototypowanie zgodne z podejściem Design Thinking. 

Gra Gabinet Prezeski jest świetną integracją dla zespołu. Daje wspólne doświadczenie i pretekst do dyskusji w zespole – zarówno o tym co działa, jak i tym co powoduje konflikty i utrudnia dobrą współpracę. Jest to szczególnie ważne w czasach pracy zdalnej (i hybrydowej), gdy w zespołach pojawia się zmęczenie i rutyna 

Gabinet Prezeski to jedna z najnowszych gier Pracowni Gier Szkoleniowych. W portfolio integracyjnym znalazła się w 2022 roku. Poza aspektem integracyjnym i współpracy z klientem chcieliśmy tez oddać realia pracy w wielu organizacjach. Gra jest symulacją pracy w biurze projektowym. Jest możliwa do rozegrania całkowicie zdalnie, stacjonarnie lub hybrydowo.

Podczas gry uczestnicy wcielą się w role projektantów wnętrz, stojących przed wyzwaniem stworzenia koncepcji gabinetu prezeski w ogromnej firmie 4sport. Współpraca w zespołach i rywalizacja między zespołami stwarza możliwość zaangażowania we wspólne osiągnięcie celu zespołu!

Gra Gabinet Prezeski jest wciągającą symulacją procesu projektowania i zarządzania projektem, dającą możliwość uczenia się na błędach bez ponoszenia ich realnych kosztów. W trakcie gry uczestnicy i uczestniczki mają okazję do przetrenowania swoich umiejętności związanych z odczytywaniem potrzeb klientów, komunikacją w środowisku zdalnym oraz pracą nad wspólnym celem. 

Uczestniczy doświadczą:

Współpracy na rzecz wspólnego celu

Pracy w zespole będącym w rozproszeniu (zdalnie lub hybrydowo)​,

Wartości znajomości potrzeb klienta

Projektowania koncepcji w odpowiedzi na konkretne oczekiwania

Wyzwań komunikacji w pracy projektowej

Polecamy zespołom, które:

mierzą się z trudnościami w komunikacji

borykają się z utrzymaniem motywacji i zaangażowania

chcą się lepiej poznać we wspólnym działaniu.

Przebieg wersji online

Czas rozgrywki: 60 minut

Liczba uczestników: grupa od 12 do 48 osób

Aplikacja: Zoom

Możliwość multiplikowania zespołów grających

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52 lub poprzez formularz.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]


  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA