full
border
#666666
https://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
https://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Wróć

Artur Rzepecki

Coach, trener, konsultant

Niezależny doradca personalny i konsultant w projektach coachingowych i rozwojowych dla zarządów i wyższej kadry menedżerskiej.. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym dla zespołów zarządzających organizacją. Zrealizował ponad 1800 godzin coachingu. Doświadczony realizator projektów executive search w biznesie.

W latach 2009- 2011 prezes Polskiego Oddziału International Coach Federation. Jest absolwentem różnych szkół coachingu, m.in. ICC, CTI,  CCL , ORSC wybrane z nich również na poziomie Master oraz absolwentem  Akademii Przywództwa Strategicznego w ICAN Institute.  To daje mu szeroki wachlarz metod pracy coachingowej i pozwala dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb i stylów zarządzania menedżerów.. Od 2009 wykładowca coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego.

Zarządzał obszarami HR w dużych organizacjach branż m.in. FCMG i telekomunikacji. Jego rozwiązana zostały implementowane w oddziałach firm w innych krajach Europy Srokowo-Wschodniej. W latach 2004-2009 Partner  w Aretes Consultants. Współpracuje z Pracownią  Gier jako konsultant i doradca w programach rozwoju przywództwa. Prowadzi coachingi także w języku angielskim.

default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off