Już 20 maja, będzie okazja by spotkać się z ekspertkami, które pomogą przybliżyć temat metody Competence Game i możliwości jakie daje certyfikacja.  

Będzie to możliwe dzięki zaproszeniu na spotkanie Anny Mianowskiej – Dyrektor Operacyjnej Experience Corner, która odpowiada za organizowanie i przeprowadzanie szkoleń certyfikacyjnych, oraz Agnieszki Dąbrowskiej – managerki ds. jakości realizacji w Pracowni Gier Szkoleniowych, która projektuje programy rozwojowe, a także współtworzy szkolenia oparte o gry 

Dla kogo to spotkanie?

Polecamy udział wszystkim, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania online, które można od zaraz zacząć stosować w obszarze szkoleń oraz rekrutacji. Narzędzie o którym mowa – Competence Game – mierzy i rozwija kompetencje miękkie na poziomie trafności i rzetelności zbliżonej do stacjonarnego assessment czy development center. Competence Game to wirtualny assessment, który optymalizuje czas i koszty przeprowadzenia AC/DC 

Niezależnie czy jesteś trenerem, doradcą, HR Business Partnerem czy coachem - zyskujesz narzędzie, które może być wykorzystane w różnych procesach w pracy z klientem indywidualnym czy instytucjonalnym, więc zwiększasz swoją elastyczność w dostosowaniu oferty do potrzeb klienta.  

Dlatego już 7 maja zapraszamy na spotkanie, gdzie przedstawimy zarówno doświadczenia z dotychczasowych wdrożeń, jak i możliwości udziału w Certyfikacji.  

Szczegóły certyfikacji tutaj: https://experiencecorner.com/pl/p/CERTYFIKACJA-ONLINE-COMPETENCE-GAME-START-20.05.2020/1155

Kiedy?

Piątek 20.05.2020 ,  Microsoft Teams 

Sylwetka prowadzących

Anna Mianowska

Anna Mianowska, COO, Experience Corner

Od 8 lat związana z marką Experience Corner i branżą szkoleniową. Absolwentka zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Z wykształcenia i zamiłowania – psycholog. Swoje doświadczenie zdobywała w dziale sprzedaży, marketingu oraz HR. Przekonana o tym, że sukces organizacji jest sumą różnorodnych kompetencji jej pracowników, w swojej pracy zawodowej dba o indywidualny rozwój talentów członków zespołu, którym zarządza. Wierzy, że właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i stawianie ich na pierwszym planie przekłada się na wymierne wyniki biznesowe. Bliskie są jej zagadnienia związane z motywacją, doskonaleniem i skuteczną komunikacją. Jest przekonana, że przy użyciu odpowiednich narzędzi można podnieść jakość funkcjonowania każdej organizacji.

 

 

 

Agnieszka Dąbrowska Pracownia Gier

Agnieszka Dąbrowska, szefowa działu realizacji projektów, ekspertka ds. projektowania szkoleń, konsultantka.

Realizowała projekty szkoleniowe zarówno w obszarze biznesu jak i edukacji. Ma szerokie doświadczenie w projektowaniu procesów rozwojowych i ich ewaluacji, opracowywaniu programów i materiałów szkoleniowych. W Pracowni Gier Szkoleniowych odpowiada za dostarczanie klientom wysokiej jakości rozwiązań szkoleniowych z wykorzystaniem gier i symulacji biznesowych. Zarządza działem realizacji szkoleń, tworzy i wspiera procesy badania potrzeb, zarządzania wiedzą, oraz przygotowania zespołu trenerskiego.

Ukończyła psychologię, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz szkołę trenerów.

 

 

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres

  NIP

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.   Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn) Inne Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?