Już po raz dziewiąty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie
o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. Jego główną ideą jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu Funduszy Europejskich są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu. 9. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej.

9 FRM_Pracownia Gier

17 i 18 października br., na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3, uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczyć w niebanalnych warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami, a także w cyklu debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy oraz transmitowanych
na żywo w Internecie. Nie zabraknie specjalnych pokazów nowych projektów i prototypów, które dotychczas skrywane były w laboratoriach, a na 9. Forum Rozwoju Mazowsza będą miały swoje premiery. Czytaj więcej

 

Pracownia Gier na 9. Forum Rozwoju Mazowsza

Już 17 października będzie okazja by spotkać się z nami na 9 Forum Rozwoju Mazowsza.  Pracownia Gier ma przyjemność po raz trzeci być partnerem Forum i ponownie zapraszamy do zagrania z nami!

9 FRM_ogolny

Wraz z ekspertami zajmującymi się trendami oraz przyszłością Mazowsza, zrealizujemy rozgrywkę symulacji HEXgame, która będzie podstawą do wspólnej dyskusji. Podczas symulacji każdy uczestnik będzie miał okazję doświadczyć wyzwań dotyczących zarządzania złożoną organizacją – regionami, gminami czy państwem. Celem będzie zapewnienie równowagi i dobrobytu na wszystkich jej poziomach. Wszystko wydarzy się w okolicznościach niekiedy trudnych warunków, gdzie ograniczone zasoby i skomplikowane czynniki zewnętrzne nakładają się na siebie. Pojawią się rozmaite wyzwania, uczestnicy będą zobowiązani do wzniesienia się na wyżyny umiejętności komunikacyjnych. Będzie wiele momentów, w których Uczestnicy będą podejmować trudne decyzje, między innymi w zakresie współpracy między gminami oraz walki z lokalnymi i globalnymi kryzysami.

Po rozgrywce wszyscy wezmą udział w jej omówieniu, podczas którego poruszone zostaną wszystkie kwestie znaczące dla odniesienia sukcesu. Między innymi zbudowanie efektywnego systemu komunikacji oraz przepływu informacji, współzależność działań na różnych poziomach zarządzania, budowanie odpowiedzialność za cel nadrzędny a nie tylko indywidualny.

Wierzymy, że to doświadczenie pomoże odnieść do głównego tematu całego wydarzenia. W panelu dyskusyjnym eksperci z różnych dziedzin pomogą przenieść wątki z symulacji HEXgame na język rzeczywistości Mazowsza.

Całość modułu zakończona zostanie wspólnym wypracowaniem pomysłów łączących ze sobą działania różnych organizacji, szczebli, obszarów, których zadaniem będzie odpowiedzieć na wyzwania, przed którymi stoi region Mazowsza.

Zarejestruj się na wydarzenie i poinformuj nas,  że chcesz wziąć udział w grze HEXgame oraz dyskusji na temat przyszłości regionu.

Kontakt

Marta Zuchowska_Pracownia GierMarta Żuchowska
Koordynator działu sprzedaży
M: +48 22 468 85 52

E: m.zuchowska@pracowniagier.com