W dniach 14-18 marca 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego odbędzie się po raz czwarty wydarzenie pt: „Meetings Week Poland”. Jest to jedna z najważniejszych imprez promocyjnych polskiej branży organizatorów spotkań.meetingsweek
Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez organizacje działające w tej branży: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkołę Główną Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice”, portal Meetingplanner.pl.

Partnerem strategicznym całego wydarzenia jest Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki.

sbeDrugi dzień (wtorek, 15 marca), organizowany przez Stowarzyszenie Branży Eventowej, przebiegać będzie pod hasłem: “Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania.”

Pracownia Gier została zaproszona, aby w tym dniu poprowadzić dla uczestników warsztat z zastosowaniem gry. Będzie to świetna okazja, aby potrenować nieszablonowe myślenie i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w kontaktach z klientem. Tytuł warsztatu to: “Jak przetrwać w branży eventowej? Oferuj klientom to, czego naprawdę potrzebują!”

Poza wartością osobistą dla uczestników warsztatu, mamy także nadzieję na zainspirowanie branży do śmielszego wykorzystywania gier i symulacji w rozwiązaniach oferowanych klientom. Z naszego doświadczenia wynika, że dla klientów coraz ważniejsze jest, aby spotkania firmowe oferowały więcej niż tylko czystą rozrywkę. Poszukiwane są rozwiązania nowe, zaspokajające potrzebę dobrej, ale i mądrej zabawy. Uświadamiające potrzebę współpracy i gry do jednej bramki.

Gry i symulacje w połączeniu z adekwatnym do sytuacji omówieniem wpisują się w tę rolę doskonale.
Zapraszamy do gry!

Program wydarzenia

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]