8 i 9 czerwca 2016 roku Studio Wiedzy organizuje już po raz dziesiąty HR Factor – Make a better HR. Eksperci Pracowni Gier zostali zaproszeni do zrealizowania warsztatu pt.: “Career Review – czyli jak zostać HR Biznes Partnerem”CAREER Review, czyli jak zostać HR BIZNES PARTNEREM?.

Jak zapowiadają organizatorzy: “X edycja HR FACTOR będzie wkroczeniem na wyższy poziom nie tyle od strony organizacyjnej, co merytorycznej. Nieustannie przyglądamy się temu, jak zmienia się sytuacja na polskiej scenie HR-owej i z jakimi wyzwaniami macie do czynienia na co dzień. Wnioski oraz inspiracje czerpiemy z prowadzonych dla Was szkoleń, projektów doradczych, spotkań think-tankowych i badań HR-owych.Nowoczesna rekrutacja, strategiczny employer branding, zarządzanie talentami czy narzędzia HRM – to tematy, którym poświęcona będzie 2-dniowa konferencja. Obiecujemy 16 intensywnych godzin tylko dla rządnych konkretnej wiedzy i umiejętności (sesje warsztatowe) HR-owców.”

hr factor

Pracownia Gier przygotuje warsztat dla ekspertów działów HR, którzy chcą poznać drogę, jaką należy przebyć by stać się HR Biznes Partnerem. Podczas warsztatu przedstawimy niezbędne kompetencje skutecznego HR BIZNES PARTNERA, a także sprowokujemy dyskusje z udziałem Head of HR i Business Development Dyrektorem o tym, co przyczynia się do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Ponadto umożliwimy skorzystanie z Competence Game dzięki, któremu będzie możliwość zdiagnozowania swoich kompetencji. Warsztat, przeprowadzimy w zgrywalizowanej formie wykorzystujący symulację biznesową stosowaną dotychczas między innymi przez Microsoft, Tauron, Raiffeisen Leasing, Allianz.

logo pgs LOGO26042016

Sylwetki prowadzących:

File1Joanna Średnicka – ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

FILIP TOmaszewskiFilip Tomaszewski – ekspert w zakresie innowacji i transferu technologii oraz trener. Jego zasadniczym obszarem kompetencji jest zarządzanie zmianą, współpraca i komunikacja w zespole. Szkoleniami zajmuje się od 2004 roku. Współautor uznanych na rynku polskim i światowym gier spod znaku Pracowni, m.in. Archipelago, Strike Fighter i ProfitQuest. Jest też członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji ISAGA. Wykształcenie zdobył w Instytucie Socjologii UW, tam też skończył ścieżkę zaawansowanych modeli formalnych. Przez kilka lat związany był z rynkiem monitoringu mediów, w 2005 r. został badaczem roku TNS OBOP. Ma obsesję rentowności w działaniu biznesowym i uwielbia MS Excel. Wszystkie gry, które projektował miały w nim swój początek.. Prowadził szkolenia m.in. dla PZU, PKN Orlen, Netii, BGŻ, UPC, Siemens, PARP. Przeprowadził ponad 1500 godzin szkoleń, w tym ponad 500 z wykorzystaniem gier symulacyjnych.

Program wydarzenia

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]