Gry integracyjne to tylko zabawa – fakt czy mit? (spotkanie online)
Przed nami kolejne spotkanie z cyklu obalamy mity o współpracy zespołów. Tym razem poruszymy temat szczególnie nam bliski, związany z tym, czym od 2004 roku się zajmujemy – grami integracyjnymi.
95% uczestników naszych spotkań team-buildingowych, deklaruje w ankietach po warsztatach, że chcieliby wziąć udział w kolejnych spotkaniach z grami. Na pytanie czy się dobrze bawili odpowiedzi są podobne.
Jeśli Twój zespół ma problem z zaangażowaniem, przeciążeniem pracą, stresem czy realizacją celów – to spotkanie prawdopodobnie jest dla Ciebie. Po dwóch latach pandemii, duża część pracowników doświadcza mieszanki frustracji i spełnienia w pracy, zajmując zadaniami, które bywają częściej monotonne niż ekscytujące. Czas tak dynamicznych zmian i kryzysów światowych sprawia, że rośnie poziom niepewności, a gotowość do zmian spada. Dlatego, jeśli wprowadzanie nowych inicjatyw stanowi dla Ciebie wyzwanie, a pracownicy są na skraju wypalenia, to warto pomyśleć o kompleksowych działaniach z zakresu wellbeingu.
OBALAMY MITY NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z OKAZJI 18-LECIA
Co gry mają wspólnego z wellbeingiem?
Dziś, kiedy coraz więcej uwagi poświęca się szczęściu i dobremu samopoczuciu w miejscu pracy, organizacje tworzą specjalne inicjatywy związane z dobrostanem pracowników a HRowcy głowią, jak zapewnić warunki, które sprzyjają zadowoleniu w pracy.
Właśnie dlatego postanowiliśmy podjąć temat wellbeingu w dość nieoczywisty sposób.
Dbanie o wellbeing pracowników może przynieść ogromne biznesowe korzyści, ponieważ wypalenie i problemy ze zdrowiem psychicznym wpływają na produktywność, zaangażowanie i morale pracowników.
Szczęśliwi pracownicy są bezcenni dla organizacji – są zaangażowani i zmotywowani, podchodzą z entuzjazmem do nowych wyzwań i rozprzestrzeniają swoją pozytywną energię w zespole.
Czego dowiesz się podczas spotkania?
- Jak metodą małych kroków zadbać o dobrostan, zwiększyć wydajność i poprawić atmosferę w zespole?
- Jak gry integracyjne wspierają dobrostan pracowników?
- Jak budować Pozytywne emocje, które pozwalają na łatwiejsze wykorzystanie własnych zasobów do przezwyciężania trudności?
- Jak zadbać o warunki poprawiające zaangażowanie?
- Jak patrzeć na relacje społeczne, żeby wspierały poczucie dobrostanu i satysfakcji?
- Czy cele nas uszczęśliwiają?
Korzyści dla organizacji dbającej o dobrostan pracowników:
- Większa wydajność i efektywność pracowników
- Wyższa motywacja i zaangażowanie
- Zmniejszenie liczby konfliktów w zespołach i lepsze radzenie sobie z nimi
- Wzrost kreatywności i innowacyjności
Do udziału w pokazie Wellbeing wspiera efektywność w pracy zapraszamy:
- Przedstawicielki i przedstawicieli działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań na zwiększenie efektywności i satysfakcji pracowników,
- Liderki i liderów organizacji, którzy szukają nowych rozwiązań na budowanie zaangażowania i współzależności pracowników
- Managerki i managerów, którzy szukają inspiracji jak zadbać o pracowników aby nie tracili motywacji
Termin i miejsce
Spotkanie odbędzie się 24 października w godzinach 10:00– 12:30.
Miejsce : Aplikacja Zoom
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szymańska
Trenerka i coach Pracowni Gier Szkoleniowych z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Absolwentka kierunku zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie, absolwentka Szkoły Coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie pisze pracę magisterską z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Orędowniczka psychologii pozytywnej i wykorzystywania mocnych stron do poprawy jakości pracy i życia. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, talentów Gallupa, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą oraz radzenia sobie ze stresem. Posiada certyfikację do stosowania testu MTQ48 – badanie odporności psychicznej.
To spotkanie już za nami – jeśli interesuje Cię zastosowanie gier w projektach wspierających wellbeing i efektywność w pracy – napisz do nas: biuro@pracowniagier.com