Zapraszamy na intensywny i interaktywny trening oparty na symulacji wieloszczeblowego  zarządzania fikcyjnym krajem: HexLandem. Przez 6 godzin treningu skoncentrujemy się na…przywódczej koncentracji.

Zgodnie z badaniami rozwój liderów to nie tylko doskonalenie kompetencji, zdobywanie doświadczeń i wiedzy, ale także rozszerzanie swojego wpływu na rzeczywistość przez rozwój samoświadomości. Uważność i koncentracja, jak twierdzi Daniel Goleman, autor wpływowej koncepcji inteligencji emocjonalnej to  jedna z kluczowych umiejętności współczesnych liderów, która leży u  podstaw ich  skuteczności.

Nauczenie się kierowania uwagi dokładnie tam, gdzie potrzebują i wtedy, kiedy potrzebują, to sekret tych, którzy  panują nad tym, gdzie organizacja jest i dokąd zmierza.

D.Goleman

20160511_104631Dynamiczna rozgrywka symulacji HexGame to okazja by przećwiczyć i rozwinąć koncentrację na celach indywidualnych i organizacji, ale też empatii niezbędnej do rozumienia  i angażowania innych.

Zgrywalizowane symulacje biznesowe to narzędzie dedykowane menedżerom i doświadczonym liderom. Nie są wykładem, niewiele łączy je z tradycyjnymi szkoleniami. Nie polegają na przekazywaniu teoretycznej wiedzy, ale odwołują się do biznesowego doświadczenia i kompetencji uczestników. Umożliwiają świadomy samorozwój przywódczy.

Warsztat organizuje Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP), do której przynależymy od 2015 roku. My, jako partner merytoryczny, również serdecznie Państwa zapraszamy, niezależnie od tego, czy Państwa firma należy do CCIFP. Udział może wziąć każdy manager, któremu tematyka przywództwa jest bliska.

 

 

Osoby prowadzące:

 

File1Joanna Średnicka

Ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Dyrektor Zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, Partner Zarządzający Competence Game

Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, a także współtwórca projektu Competence Game – gier online mierzących kompetencje, będących alternatywą dla ACDC. Badaczka kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w rozwijaniu i budowie zespołów, analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Łódzkim, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, TU Delft. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

Artur-Rzepecki-2016Artur Rzepecki

Executive coach, facilitator i konsultant specjalizujący się w rozwoju przywództwa, współpracy i zarządzania. Zrealizował w ciągu ostatnich 12 lat ponad 4000 godzin coachingu głównie z zarządami i wyższą kadrą menedżerską. Jego wcześniejsze doświadczenia zawodowe to ponad 9 lat zarządzania rozwojem i HR-em w dużych organizacjach oraz 6 lat bycia Partnerem w Aretes Consultants gdzie zrealizował kilkadziesiąt projektów executive search i rozwinął praktykę coachingową. W okresie IV 2009 do IV 2011 był Prezesem Polskiego Oddziału International Coach Federation. Jest akredytowanym coachem na poziomie PCC, posiada także akredytację coachingową Izby Coachingu.  Od 2016 roku jest członkiem Prezydium Izby Coachingu.