fbpx

The Tree of Life - opis gry

Epicka historia powstania świata, w której każdy decyduje o tempie nadchodzących zmian.

The Tree of Life to gra symulacyjna o osiąganiu celów, współpracy, różnorodności i ciągłej zmianie. Gra została zaprojektowana z myślą o rozwoju i integracji dużych grup pracowników i zakłada jednoczesną rozgrywkę dla od 120 do 1 000 osób. Podczas wydarzenia wszyscy gracze (niezależnie od liczebności grupy) mogą wchodzić ze sobą w interakcje, nawiązywać relacje i uczyć się w jaki sposób osiągać konkretne cele w warunkach ciągłej zmiany. The Tree of Life zapewnia niezwykle dynamiczne doświadczenie i sprawia, że w trakcie gry dochodzi do tysięcy interakcji między uczestnikami.

Fabuła gry opowiada historię ewolucji.  Każdy gracz rozpoczyna jako prosty, jednokomórkowy organizm, który w toku gry będzie się wielokrotnie zmieniał i rozwijał. Gracze muszą nie tylko wiedzieć jaki przyjąć kierunek rozwoju, ale również muszą zdobyć niezbędne zasoby, które umożliwią im przetrwanie. Na szczęście uczestnicy nie są pozostawieni sami sobie. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu – to zespół kilkunastu graczy, którzy wspólnie planują i współpracują, aby zapewnić sobie jak najlepszy wynik. Uczestnicy opracowują strategię, dzielą się obowiązkami i realizują zadania. W trakcie gry czeka na nich wiele wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji.
Gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie niesie ze sobą ważne przesłanie dla pracowników i organizacji działających na dynamicznym rynku XXI wieku.

Od czasu swojego powstania w roku 2015 gra została już rozegrana przez tysiące uczestników z różnych organizacji, działających w rozmaitych branżach (np. finanse, konsulting, nowe technologie, prawo, przemysł, media).

The Tree of Life - Szczegóły

Czas trwania: 3 – 4 godziny
Liczba graczy: 120 do nawet 1000!
Warunki logistyczne: dodatkowe oświetlenie, nagłośnienie, rzutniki i ekrany, sala minimum 2,5m2 / osobę

Korzyści dla organizacji

 • Zbudowanie pozytywnej i dynamicznej atmosfery
 • Uświadomienie korzyści jakie niosą za sobą zmiany
 • Zaangażowanie wokół planowanych zmian
 • Wskazanie na wartość współpracy w różnorodnym zespole
 • Integracja pracowników

Opinie o grze

Obejrzyj wywiad z Marcinem Pilarskim (Managing Director Payback Polska) i dowiedz się, jak postrzega wydarzenia firmowe i dlaczego wierzy w gry szkoleniowe.

Co mówią gracze?

Prawdziwa integracja i pełna współpraca
Świetna alternatywa dla outdooru!
Bardzo dynamiczne doświadczenie. Niespotykane do tej pory zaangażowanie.

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników


  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA