Lowisko Krakow 12-06-2019

 

12 czerwca Pracownia Gier wraz z CCIFP – Francusko-Polską Izbą Gospodarczą zapraszają na pokazowe warsztaty przy wykorzystaniu symulacji Łowisko poruszający zagadnienia efektywnej współpracy zespołów zarządzających w kontekście osiągania wspólnego celu. 

Dlaczego warto wziąć udział?PracowniaGier_Lowisko-1

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie warsztat przeznaczony dla liderów i menedżerów zarządzających organizacją.
Warsztat oparty jest o koncepcję Elinor Ostrom, laureatki Nagrody Nobla 2009 w dziedzinie ekonomii. Wnioski z prowadzonych przez noblistkę badań, rzucają nowe światło na zagadnienie efektywnej współpracy, a szczególnie roli przywództwa i komunikacji w osiąganiu wspólnego celu.

Uczestnicy doświadczą:

  • Trudności w osiągnięciu celu w warunkach rywalizacji i ograniczonej komunikacji
  • Wpływu rozumienia celu na efekty działania grupy
  • Pułapek związanych z działaniem zespołowym

W konsekwencji udział w pokazie będzie okazją do:

  • Lepszego poznania sposobów radzenia sobie z pułapkami społecznymi
  • Zweryfikowania osobistej reakcji na wyzwania pracy grupowej, jak wywieranie wpływu i motywacja
  • Poznania możliwości wykorzystania symulacji Łowisko w działaniach rozwojowych zespołów oraz organizacji

Agenda spotkania

09:45-10:00 Rejestracja i networking
10:00-10:15 Prezentacja Pracowni Gier oraz metody
10:15-10:30 Wprowadzenie do gry
10:30-12:00 Gra symulacyjna Łowisko
12:00-12:20 Przerwa kawowa
12:20-13:15 Część warsztatowa – omówienie doświadczenia z gry oraz mechanizmów, które się w niej ujawniają
13:45-14:30 Dla zainteresowanych: Indywidualne rozmowy z konsultantami ds. szkoleń i rozwoju oraz reprezentantami CCIFP

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych. Menedżerów i liderów organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach oraz osoby odpowiadające za wdrażanie zmian i nowych strategii.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe, trenerów i coachów zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Lokalizacja

Pokaz warsztatów Pracowni Gier odbędą się 12 czerwca 2019 roku w Krakowie (Puro Hotel, ul. Halicka 14A), w godz. 9:45-14:30.

Sylwetka trenera:

Pracownia Gier Szkoleniowych_Agnieszka Szymanska

Agnieszka Szymańska

Trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

Partnerzy:

CCI-FRANCE-POLOGNE-baseline-25-ans

Puro Kraków

Formularz zapisu:

    Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

    Stanowisko (wymagane)

    Numer kontaktowy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    Adres (wymagane)

    NIP (wymagane)

        UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. 3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT. 4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

    Wyrażam zgodę na:

    Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?

    Inne

    Jakich rozwiązań szkoleniowych poszukujesz?