Ho! Ho! Ho!  

Jeśli jesteś w trakcie planowania eventu świątecznego (lub jest to na Twojej liście do zrobienia), chcemy podsunąć Ci kilka pomysłów, dzięki którym uzyskasz efekt WOW, a tegoroczny event ma szansę przebić wszystkie dotychczasowe spotkania świąteczne. W Pracowni Gier zajmujemy się budowaniem zaangażowanych zespołów od 18 lat! Co roku staramy się dbać o nieco inną odsłonę naszego spotkania świątecznego, w tym roku postanowiliśmy podzielić się z Tobą naszymi pomysłami i najlepszymi praktykami.

 

Oddajemy w Wasze ręce zbiór pomysłów, dzięki którym zadbasz o świąteczną atmosferę i relacje w Twoim zespole oraz krok po kroku zaplanujesz niezapomniane firmowe spotkanie świąteczne bez względu na budżet jakim dysponujesz.

Znajdziesz w nim:

 • wskazówki jak wybrać najlepsze miejsce na Wasze spotkanie + gotową CHECKLISTĘ do pobrania,
 • pomysły na podgrzanie świątecznej atmosfery dla miłośników i przepis na tabletki AntyGrinchowe… dla umiarkowanych entuzjastów świąt + naszą autorską PLAYLISTĘ z oczywistymi i zaskakującymi utworami świątecznymi,
 • inspiracje prezentowe i zmodyfikowaną wersję Secret Santa… w formie gry,
 • propozycje świątecznych roz(g)rywek, którymi możecie uatrakcyjnić spotkanie zespołu +  instrukcje i PLANSZE do pobrania.

Mamy nadzieję, że będziecie się bawić tak dobrze jak my, przygotowując dla Was ten ebook.

 

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email, na który ma zostać przesłany ebook

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

  Potrzebujesz atrakcji na świąteczne spotkanie firmowe? Poznaj naszą ofertę