Mijający rok nie był dla nas łaskawy, w dodatku wiele wskazuje na to, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Prawdopodobnie nie będzie dane nam się spotkać na żywo podczas firmowej wigilii. Dzięki propozycji Pracowni Gier Szkoleniowych możemy przeżyć świąteczną przygodę – współpracować, rywalizować, na chwilę oderwać od codzienności. Sprawimy, że tego dnia nawet najgroźniejszy manager przemówi ludzkim głosem!

Przygotowaliśmy 3 wyjątkowe propozycje, które wesprą Was w zorganizowaniu świątecznych spotkań firmowych online. Wiemy, że to nie zastąpi wspólnego celebrowania przy pierogach i rybie, jednak mamy nadzieję, że pomoże nadać świąteczny charakter i przyczyni się do współodczuwania atmosfery zbliżających się Świąt.

Propozycja nr 1
FABRYKA PREZENTÓW – Mikołaj dla dorosłych – JAK NIE ZNALEŹĆ BYLE CZEGO POD CHOINKĄ?
Świąteczna odsłona gry online Kolekcjonerzy

Jak często zdarzyło się, że otrzymany prezent zawiódł Twoje oczekiwania? Bądźmy szczerzy – im jesteś starszy tym częściej tak się dzieje. Mikołaj poświęca sporo czasu dzieciom, nie zawsze ma czas żeby porządnie zająć się dorosłymi. Skarpety i krawaty nie mieszczą się już w Waszych szufladach? Przeczytaliście już wszystkie poradniki dobrego życia? Krem przeciwzmarszczkowy? Dla mnie? Serio? W dodatku ciężko się tego pozbyć na allegro. Czas na zmiany! Możecie teraz popracować w sortowni Świętego i naprawić te błędy! Niestety, żeby tego dokonać będziecie musieli udawać elfy, ale spokojnie: załatwimy Wam dobre przebrania. 

Nasza propozycja na świąteczne spotkanie online – FABRYKA PREZENTÓW – to angażujące ćwiczenie zespołowe, które stawia uczestników przed wyzwaniem podejmowania decyzji pod presją czasu. Zadaniem gracza  jest zebranie jak najcenniejszych prezentów dla swojej grupy elfów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na podstronę ze szczegółowym opisem tutaj >>>

Propozycja nr 2
ZAPROJEKTUJ ŚWIĄTECZNA KARTKĘ I URATUJ GRAFIKA PRZED ZWOLNIENIEM!

Jest trzecia w nocy, ostanie poprawki i projekt skończony. Grafik już miał kliknąć „wyślij”, ale odwrócił się na chwilę w stronę okna potrącając kubek z kawą (to już siódma tej nocy!). Kawa wylała się na laptop z projektem. W środku nocy odbieracie telefon od roztrzęsionego kolegi. Okazuje się, że nie wszystko stracone. Każdy z Was dysponuje częścią projektu i może uratować skórę pechowego kolegi i reputację firmy. Przy zgodnej współpracy uda Wam się odtworzyć wzór świątecznej kartki. Do dzieła!
Nasza propozycja na tegoroczną wigilie firmową – Zaprojektuj Świąteczną Kartkę – to zespołowe wyzwanie ilustrujące współpracę w zespole, skoncentrowaną na wspólnym celu. Zaprojektuj Świąteczną Kartkę jest połączenie świetnej zabawy i krótkiego treningu współpracy i komunikacji. To także świetna okazja do spojrzenia na swoich kolegów i koleżanki z innej strony.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na podstronę ze szczegółowym opisem tutaj >>>

Propozycja nr 3
ŚWIĄTECZNY QUIZ – ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA WASZEGO ZESPOŁU!

Proponujemy zorganizowanie specjalnego świątecznego Quizu.
W lekkiej, żartobliwej formie sprawdzimy wiedzę
uczestników na wybrany temat –firmy, kolegów i koleżanek z pracy, ale także wiadomości ogólnych, czy innej, dowolnie wybranej dziedziny. Pojawi się nutka rywalizacji, bo po serii pytań wyłonimy zwycięzcę. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonego prowadzącego i z dbałością o świąteczną atmosferę.
Quiz jest projektowany specjalnie dla danego zespołu, pytania tworzy nasz zespół R&D lub trener we współpracy z Wami – jeśli interesuje Was świąteczny quiz online dla zespołu, lub całej organizacji – prosimy o bezpośredni kontakt na biuro@pracowniagier.com lub telefonicznie 22 468 85 52.

Jeśli interesuje Was przebieg takiego quizu, możecie dowiedzieć się więcej tutaj  >>> Quiz Challenge 

Jeśli zainteresowała Cię oferta na spotkanie świąteczne 2020, chcesz byśmy wsparli realizację tegorocznej wigilii firmowej online – zapraszamy do kontaktu! Indywidualnego z naszymi doradcami, lub kontakt ogólny na nasz adres firmowy biuro@pracowniagier.com 🙂