Wspólny projekt Pracowni Gier Szkoleniowych i The Heart – Game Changers Academy – rusza już 18 maja. Na uroczystej Inauguracji, spotkamy się z grupą blisko 40 game changerów.  A wśród nich  – zarówno uczestnicy programu, eksperci jak i Ci, którzy gościnnie podzielą się doświadczeniami. Spotkanie uświetni wystąpienie Cezarego Smorszczewskiego – współtwórcy Alior Banku.

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=kynXhbvTRNo”]
Projekt powstał dzięki połączeniu ponad 15letniego doświadczenia Pracowni Gier Szkoleniowych w rozwoju managerów i organizacji oraz know how The Heart w łączeniu świata innowacyjnych startupów i globalnych korporacji.
Game Changers Academy to roczny program dla liderów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to by zacząć robić coś inaczej, lepiej, ‘po nowemu’. Na udział w programie zdecydowali się liderzy zarówno z dużych korporacji takich branż jak bankowość, farmacja, FMCG, jak również reprezentacji sektora non-profit. Do programu w ramach ufundowanego przez organizatorów stypendium zaprosiliśmy Stowarzyszenie „Na Tak”, Fundację Uniwersystet Dzieci oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Każdy lider biorący udział w programie odbył już sesje mentoringowe, przygotowujące do programu, które zostały przeprowadzone przez coachów, mentorów z wieloletnim doświadczeniem – Elżbietę Opiłę i Rafała Olejniczaka.

18 maja zrealizujemy pierwszy moduł na temat Budowania silnych zespołów. Każdy moduł to gra symulacyjna, intensywne doświadczenie, spotkanie z ekspertem i gamechangerem w swej dziedzinie. Warsztat będzie poprzedzony śniadaniem prasowym, w którym udział weźmie gość specjalny – Cezary Smorszczewski, współtwórca Alior Banku, którego będziemy mogli posłuchać w rozmowie z Rafałem Olejniczakiem.

 

Krótka agenda:

8.45 – 9.00 Rejestracja i kawa powitalna

9.00 – 9.15 Powitanie i prezentacja idei Game Changers Academy

Joanna Średnicka – Pracownia Gier Szkoleniowych, Tomasz Rudolf – The Heart

9.15 – 9.30 Jak podważać założenia? – creative experience

Joanna Średnicka – Pracownia Gier Szkoleniowych

9.30 – 10.00 Jak być game changerem w dobie cyfrowej transformacji?

Rafał Olejniczak w rozmowie z Cezarym Smorszczewskim – współtwórcą Alior Banku

10.00 – 10.30 Poczęstunek i networking

 

Zainteresowanych udziałem w części inauguracyjnej odbywającej się 18 maja 2018r., w godz. 9.00 – 10.30 w Warsaw Spire zapraszamy do kontaktu biuro@pracowniagier.com . Wydarzenie ma charakter zamknięty i każde zgłoszenie weryfikujemy indywidualnie.

GCA fb profilowe

Wydarzenie ma charakter inauguracyjno–networkingowy  i jest bezpłatne.