Kolejny pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych przed nami! Już 16 marca zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie, podczas którego udowodnimy, że integracja zespołu online jest możliwa. 

Ostatnimi tygodniami docierają do nas głosy o powszechnym zmęczeniu i przeciążeniu pracą zdalną. Managerowie zmagają się z spadającym w zespołach zaangażowaniem (wg światowych danych, zaangażowanie pracowników w Polsce jest poniżej światowej średniej , wynosi raptem 12% ! – więcej o badaniach w raporcie Future for Business).  

Czy jest w ogóle możliwe, żeby zwiększać zaangażowanie wśród pracowników zdalnie? Czy można zintegrować zespół pracujące na co dzień w rozproszeniu, spotykając się jedynie online? 
To obecnie jedne z kluczowych wyzwań w wielu branżach – jak sprawić, by utrzymać ducha zespołu i wzmacniać umiejętności współpracy w zespołach.

16 marca poznamy odpowiedź! Podczas spotkania dowiesz się również: 
  • Jak mechanizmy znane z gier powodują, że ludziom chce się działać/grać? 
  • Dlaczego gry mają tak duży wpływ na zachowania ludzi? 
  • Czym jest stan FLOW i co zrobić, żeby wywołać go u siebie lub u innych? 
  • Jakie 9 czynników gier, można zastosować w pracy by była bardziej angażująca?
  • Jak motywować pracowników, aby w pełni wykorzystywali swój potencjał i osiągali ambitne cele? 

 

WIOSENNE INTEGRACJE Z PRACOWNIĄ GIER

W marcu i kwietniu będziemy rozpracowywać te wyzwania zarządzania i zintegrowania zespołu online, dzieląc się z Wami wiedzą i pomysłami, a przede wszystkim wspierając Was w tym

 trudnym czasie konkretnymi propozycjami.  Nasze doświadczenia pokazują, że nie są to prawdy absolutne i zaopatrzeni w odpowiednie narzędzia jesteście w stanie stworzyć przestrzeń do wspólnego, zaangażowanego i efektywnego działania.   

Jest jednak prawdą, że kiedy wokół (zbyt) wiele się dzieje, często trudno jest skupić się na zadaniach i wykorzystywać swój potencjał. Świat, w którym zaangażowanie i pasja osiągają niespotykane rozmiary. To świat gier i graczy, dlatego zapraszamy na spotkanie 16 marca, gdzie doświadczycie teorii TOTAL ENGAGEMENT.  

 

 


Trener Pracowni Gier, Paweł Krzywicki o teorii Total Engagement:

Podejście Całkowitego Zaangażowania może być nie lada inspiracją dla zarządzających. Byron Reeves i Leighton Reed z Uniwersytetu Stanforda w swoim bestsellerze „Total Engagement” nakłaniają managerów do uczenia się z gier. Czego można się z nich nauczyć? Rozumienia, co czyni je tak popularnymi, co powoduje, że graczom się chce angażować. Zrozumienie, co gry robią z ludźmi i dlaczego mają na nich tak duży wpływ. Zachęcają, żeby wziąć kilka technik ze świata gier i świadomie i umiejętnie zastosować je np. w organizacji czy firmie. 

16 marca (środa) szansa, by zanurzyć się w pełne doświadczenie gracza i inspirować się do pracy ze swoim zespołem. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, które połączy wiedzę o zarządzaniu z nauką o zachowaniach ludzi w czasie gry.

Aby odnaleźć stan FLOW zagramy w autorską grę Pracowni Gier Pixel Game. Stworzona na początku pandemii gra online okazała się hitem. Zagrało w nią ponad 2500 osób, a średnia ocen przekroczyła 5.5/6. Oparta o prawdziwą historię fabuła, ambitne zadanie wymagające współdziałania całego zespołu oraz stosunkowo prosta mechanika tworzą doskonałe warunki do odkrycia czego ludzie potrzebują żeby znaleźć się w stanie FLOW.

Gościem pokazu będzie Estera Mikołajczak – odpowiadająca za kulturę organizacyjną i rozwój w Orange , która podzieli się swoimi doświadczeniami z wdrożenia gry integracyjnej PIXEL dla kilkudziesięciu zespołów w Orange i rezultatami, jakie przyniosło przeprowadzenie rozgrywek dla kilkuset osób.

Estera Mikołajczak – Kultura i Rozwój, Wydział Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy w Orange

 

Do udziału w pokazie zapraszamy: 

  • pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań na zwiększenie efektywności i satysfakcji pracowników,   
  • managerów, team liderów, którzy szukają inspiracji jak zadbać o pracowników aby nie tracili motywacji, 
  • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem zaangażowania w zespołach.

Firmy szkoleniowe i podmioty prowadzące działalność w obszarze integracji i szkoleń zachęcamy do skorzystania z oferty naszego partnera Experience Corner.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 16 marca w godzinach 10:00– 12:45.

Miejsce : Aplikacja Zoom

Spotkanie będzie rejestrowane