3 czerwca 2014 roku Pracownia Gier Szkoleniowych zaprasza na specjalny pokaz treningu “Thinking about leadership thinking, czyli sposób myślenia nowoczesnego lidera”.

 

O czym będzie pokaz treningu?

Pokaz ma na celu prezentację treningu dotyczącego rozwoju umiejętności myślenia przywódczego. Zostanie poprowadzony przez Geoffa Coxa i Grahama Cooka – założycieli i zarządzających firmą RSVP Design z Wielkiej Brytanii. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania kompletnego treningu przy wykorzystaniu narzędzi stworzonych przez RSVP Design.

Firma RSVP Design specjalizuje się w projektowaniu ćwiczeń i narzędzi opartych na metodzie uczenia się przez doświadczenie. Narzędzia RSVP Design są używane w szkołach biznesowych na całym świecie, a zarządzający RSVP Design mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych warsztatów rozwojowych z obszaru przywództwa.

 

Kto powinien wziąć udział? 

Pokaz ten jest skierowany do osób z działów szkoleń i rozwoju, zainteresowanych: wdrożeniem w swojej organizacji innowacyjnych programów rozwojowych opartych na grach i symulacjach, poszerzeniem wiedzy nt. metody gier i symulacji.

Osoby zainteresowane gotowymi grami i narzędziami do samodzielnego trenerskiego wykorzystania zapraszamy na Dzień Otwarty z RSVP Design organizowany przez Experience Corner.

 

Czego doświadczę? 

Podczas pokazu treningu:

  • poznasz nowe podejście RSVP Design Ltd do rozwoju zdolności przywódczych, oparte na koncepcji “Whole Brain®” thinking
  • weźmiesz udział w opartych na metodzie nauki przez doświadczenie zajęciach, specjalnie zaprojektowanych tak, aby rozwijać 4 kluczowe umiejętności myślenia przywódczego
  • zainspirujesz się, jak wykorzystać tę wiedzę do rozwoju kompetencji przywódczych u innych

 

Pokaz treningu odbędzie się 3 czerwca 2014 roku (w godz. 9-17), w Warszawie w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota, Al. Jerozolimskie 181 B.

Koszt uczestnictwa: 270 zł netto (332,10 zł brutto)

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Poznaj szczegółowe założenia treningu