Pracownia Gier Szkoleniowych przygotowała na potrzeby Radia TOK FM scenariusz gry strategicznej “TOKarnia”. Od 10 sierpnia w każdą środę o godzinie 20.00 w audycji “Wieczór radia TOK FM” słuchacze stacji będą wcielać się w role członków zarządu fikcyjnej firmy produkującej zabawki i podejmować decyzje dotyczące jej rozwoju. Słuchaczom doradzać będą zaproszeni do studia eksperci z różnych dziedzin biznesu. Decyzje graczy odbierane w telefonicznym i internetowym głosowaniu doprowadzą TOKarnię na tory niczym niezatrzymywanego rozwoju.

Każdy odcinek zabawy będzie stawiać przed słuchaczami nowe wyzwania i dylematy. Dzięki grze dowiemy się między innymi, w jakich sytuacjach warto podejmować współpracę z konkurentem, jak zatrzymać w firmie najlepszych pracowników i czy społeczne zaangażowanie przedsiębiorstwa może się opłacać. Losy TOKarni, kształtowane przez słuchaczy, śledzić będzie można na stronie internetowej towarzyszącej audycji.
Na graczy czekają nagrody ufundowane przez wydawnictwo Harvard Business Review. A dla osoby, która przez 4 odcinki gry z równym zaangażowaniem będzie próbowała rozwiązywać dylematy TOKarni Pracownia Gier Szkoleniowych ufundowała uczestnictwo w premierze gry strategicznej dotyczącej zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie.