11
Sep

Festiwal NaukiTradycyjnie już Pracownia Gier Szkoleniowych zaprasza na warsztat z grą szkoleniową. Tym razem przeniesiemy się do krainy zarządzania. Co motywuje nas do dobrej pracy, a co wręcz przeciwnie – sprawia, że tracimy sens i zaangażowanie? Czy w ogóle da się, a jeśli tak to jak stworzyć idealny i sprawiedliwy system premiowania pracowników?

Warsztat rozpocznie się od gry, podczas której uczestnicy wcielą się w jednego z kluczowych pracowników afrykańskiego parku safari. Celem zespołu będzie prowadzenie parku i jego długofalowy rozwój. Część z graczy przyjmie rolę zarządu podejmującego strategiczne decyzje, a część będzie pracować „na pierwszej linii”, zajmując się zarówno zwierzętami jak i klientami.

Doświadczenie gry będzie wstępem i pretekstem do rozmowy na temat mniej i bardziej skutecznych systemów motywowania i premiowania pracowników. W omówieniu i dyskusji sięgniemy między innymi do koncepcji Andrzeja Blikle, opisanych w książce „Zarządzać  inaczej”.

Warsztat odbędzie się 22 września 2014 roku o godz. 17:30, w Kawiarni Skwer (Krakowskie Przedmieście 60a, 00-630 Warszawa).

Więcej o Festiwalu Nauki

 

Zobacz także: