full
color
#666666
https://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
https://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Pielgrzym – edukacyjna gra z zakresu turystyki sakralnej pogranicza polsko-czeskiego

Cel: Edukacyjna gra planszowa o zabytkach sakralnych pogranicza polsko-czeskiego

Pielgrzym – szlakiem zabytków pogranicza śląsko-morawskiego. Edukacyjna gra planszowa powstała przy współpracy z Diecezją Opolską i Ostrawsko-Opawską. Przygotowana została w dwóch wersjach językowych: polskiej i czeskiej.

Gra służy promowaniu zabytków sakralnych (nie tylko katolickich) znajdujących się na terenie obu diecezji oraz ciekawostek z nimi związanych. Skierowana do rodzin z dziećmi, uczniów szkół podstawowych, grup osób spotykających się na pobytach weekendowych, obozach.

Opis

Gracze wcielają się w turystów zwiedzających najciekawsze zabytki sakralne w diecezjach śląskiej oraz ostrawsko-opawskiej. W trakcie gry podróżują po mapie za pomocą różnych środków transportu (samochodem, autobusem i pociągiem) i odwiedzają najpopularniejsze miejsca turystyczne, odpowiadając na pytania związane z historią regionu. Zwycięża gracz, który odwiedzi najwięcej miejsc. Gra przybliża najciekawsze zabytki sakralne Opolszczyzny i Moraw, ale także uczy strategicznego zarządzania zasobami i optymalizacji działań.

Liczba graczy

2 – 6 osób

 

 

Współpraca

 Diecezja ostrawsko-opawska_PGS_230x130

 

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off