full
color
#666666
https://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
https://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Integracja wokół zmiany – The Tree of Life

Opis procesu

W jaki sposób szybko pozyskać zaangażowanie wszystkich pracowników w zmianę, która czeka firmę? Jak przygotować “dobry grunt” pod czekającą zmianę – otwartych i chętnych do współpracy ludzi?

Aby odpowiedzieć na te wyzwania, stworzyliśmy epicką grę The Tree of Life, która angażuje grupy od 120 do 1000 osób. W ciągu 3 – 4 godzin opowiada ona historię ewolucji. Podczas gry, każdy z uczestników przechodzi wielokrotny proces zmian w ramach swojego ekosystemu. Dzięki temu doświadcza wpływu jaki wywiera jego ewolucja na inne organizmy w ekosystemie, a także musi współpracować, aby jego ekosystem mógł rozwijać się jak najszybciej.

Trenowane kompetencje

Gra pozwala doświadczyć współdziałania w permanentnej zmianie, sprawia, że zmiana przestaje być postrzegana jako problem i staje się normalnym elementem rzeczywistości.  The Tree of Life integruje ludzi, buduje zaufanie, wzbudza pozytywną energię. Prowadzenie gry i jej omówienie umożliwia refleksję na temat czynników, które sprzyjają osiągnięciu sukcesu w zmieniającej się rzeczywistości. Dzięki temu The Tree of Life wzmacnia uczestników w poczuciu, że poradzą sobie z  czekającą ich zmianą, że posiadają wystarczające kompetencje, a także, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

Dla kogo w organizacji?

Dla wszystkich organizacji przechodzących przez zmianę lub przygotowujących się do niej.

Wykorzystywane gry i techniki

 

Opinie uczestników

Prawdziwa integracja zespołu! Współpraca wszystkich razem w tym samym czasie.

(uczestnik spotkania kick-off po połączeniu spółek)

 

Walory The Tree of Life zostały docenione przez organizatorów eventów – gra została nagrodzona w 2017 roku w konkursie MP Power Awards 2016 w kategorii Produkt, jako najciekawsze rozwiązanie na duże eventy -> dowiedz się więcej.

 

 Pracownia Gier The Tree of Life6

 

Wybrane firmy, w których realizowany był projekt integracji wokół zmiany

collegium da vinciPolkomtelStock

 

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off