Jako Pracownia Gier Szkoleniowych stawiamy sobie za cel przybliżanie stanowiska osób odpowiadających za rozwój pracowników, liderów, zespołów i organizacji.

 

Od podstaw budujemy wydarzenia skupiające działy Human Resources, członków zarządu, prezesów, managerów, ekspertów. Takim spotkaniem była czwarta już edycja The Game of People Development przeprowadzana wspólnie z The Heart w Warsaw Spire.

Z filmu dowiesz się:

  • Czemu dla firm inżynieryjnych kluczowym problemem z zakresu zarządzania kadrą ma nieznajomość wśród absolwentów szkół wyższych znajomości języka angielskiego – tłumaczy Cezary Mączka, członek zarządu Budimex S.A.
  • W jaki sposób z perspektywy pracownika firma, w której pracuje, może wspierać jego rozwój? Jakie ścieżki rozwoju dla niego powinna oferować i czy w ogóle?
  • Co takiego jest z młodymi pracownikami, że wolą pracę ze starszym pokoleniem managerów? Czemu przekładają pracę z nimi nad managerami w średnim wieku?
  • Czemu rozwój pracownika wewnątrz organizacji powinien odpowiadać metaforze “małpiego gaju” – wg Profesora Piotra Płoszajskiego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i dlaczego to porównanie tak przypadło do gustu ekspertom i ekspertkom z działów Human Resources warszawskich korporacji?
  • Obejrzysz jak wygląda gra The Tree of Life w wersji demonstracyjnej, angażującej w praktyce team-buildingowej całe zespoły.
  • Będziesz miał okazję zobaczyć występ solowy skrzypaczki światowej sławy Patrycji Piekutowskiej, prezeski Fundacji K.I.D.S.

Przeczytaj także naszą pełną relację z wydarzenia pod tym adresem.

[yvideo id=”AM69KXpKryw”]