Szanowni Państwo,CompetenceGame screen
Mam przyjemność zaprosić Państwa na pokaz Competence Game – innowacyjnej i mobilnej metody diagnozy kompetencji. 
Competence Game to alternatywa dla kosztownego procesu ACDC w postaci gry on-line, szczególnie atrakcyjnej dla pokoleń Y i Z.  Rzetelne, trafne i atrakcyjne narzędzie o udowodnionej naukowo skuteczności.

Zapraszam przede wszystkim managerów i specjalistów odpowiedzialnych za procesy HR, poszukujących niestandardowych i wiarygodnych  rozwiązań do rekrutacji, programów talentów i działań employer brandingowych skierowanych do Millenialsów.

Podczas pokazu przeprowadzimy praktyczny pokaz Assessmentu Online metodą gier, zdradzimy kulisy kilkuletnich badań stojących za Comeptence Game oraz podzielimy się dobrymi praktykami zastosowania w procesach rekrutacji i rozwoju.

Mamy nadzieję, że rezultat naszej pracy zyska Państwa uznanie i wesprze w procesach szkoleń i rekrutacji, wdrażaniu i rozwoju talentów w Waszych organizacjach.

Do zobaczenia!

File1
Joanna Średnicka

Współwłaściciel,
Dyrektor Badań i Rozwoju

Pracownia Gier Szkoleniowych / Competence Game

 

Pokaz odbędzie się 19 lipca w godzinach 9:15 – 14:00 w Aptece Sztuki (al. Wyzwolenia 3/5). 

 

DLACZEGO WARTO?wordlePL04052016

10 KORZYŚCI COMPETENCE GAME 

  • Pierwsze narzędzie online, które bada zachowania, a nie deklaracje
  • Zapewnia opomiarowane, twarde dane w obszarze kompetencji miękkich
  • Wspiera HR Biznes Partnerów – dostarcza w sposób szybki rzetelne i wiarygodne dane
  • Buduje wizerunek pracodawcy – Competence Game, to atrakcyjny proces rekrutacji z diagnozą i treningiem
  • Mierzy kompetencje niezbędne w biznesie
  • Umożliwia szybką, masową, mobilną rekrutację
  • Podbija serca menedżerów: odtwarza rzeczywiste wyzwania biznesowe
  • Pomaga określić profil optymalnego kandydata
  • Dostarcza diagnozę zespołu
  • Gra to język Millenialsów

MILLENIALSI O COMPETENCE GAME 

Piotrbarlog„Wyniki Competence Game mogą być przydatne w praktyce – pracownicy dzięki temu zyskują większą samoświadomość i mogą eksplorować swoje najsilniejsze strony. Raport kompetencji daje możliwość stworzenia uzupełniającego się zespołu. Pokolenie Y nie tylko jest przyzwyczajone, ale oczekuje stosowania tak innowacyjnych metod, jaką jest diagnoza kompetencji za pomocą gry online”
Piotr Barlog, manager Lech Poznań [PL] 27
piotr bielaczyc„Jestem pod wrażeniem Competence Game jako narzędzia mierzącego kompetencje. Obecnie studiuje MBA na Columbia Business School w Nowym Jorku, gdzie te kompetencje – potrzebne w biznesie – są sprawdzane. Diagnoza za pomocą testów staje się to archaiczne i nieatrakcyjna. Wykorzystanie gry online jest rewelacyjnym pomysłem – przydatne, użyteczne i przyciągające młodych ludzi”
Piotr Bielaczyc,  associate McKinsey [New York, USA], 30

MEDIA O COMPETENCE GAMEas

Wiadomości Naukowe na antenie TVP o grach kompetencyjnych w rekrutacji!
InnPoland o przełomie w ocenie kompetencji pracownika! Zachęcamy do lektury!

GŁOSEM EKSPERTA

chip-espinozaDla Y-greków wykonywana praca nie stanowi już tylko wartości finansowej, lecz także psychologiczną i społeczną. Droga, do osiągnięcia porozumienia między generacjami ścierającymi swe wpływy na rynku pracy, będzie wymagać przede wszystkim wyzbycia się stereotypów, koncentracji na zadaniach, otwartości na dialog przy jednoczesnej umiejętności słuchania, mądrym dystansie, ale również poczuciu wspólnoty.

Chip Espinoza, współautor książki „Milenialsi w pracy”

Sylwetki prowadzących:

Agnieszka Wrona, trenerka biznesu, psycholog i praktyk zaradzania procesami HR

Agnieszka Wrona_100Z wykształcenia Psycholog, ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją, zarządzania zespołami oraz efektywności osobistej. Przeprowadziła ponad 2500 godzin szkoleń i 150 godzin coachingów. Konsultant Extended DISC na poziomie indywidualnym i zespołowym, korzysta także z metodologii Team Coaching International™ oraz Gallup StrengthsFinder®. Ekspert w obszarze gier kompetencyjnych – pomiaru kompetencji metodą gier on-line. Project Manager dużych projektów badawczych i rekrutacyjnych. W roli konsultanta współpracuje przy tworzeniu i doskonaleniu polityki personalnej firm oraz zarządzaniu procesami z obszaru HR. Doświadczony asesor i projektant metody Assessment/Development Center. Certyfikowany Coach metodyki CoachWise akredytowanej przez ICF. Prowadzi szkolenia i treningi w języku polskim i angielskim.

 Joanna Cichosz, trener i konsultant

asia cichoszJoanna jest psychologiem społecznym z wykształcenia. Od 2003 roku w ARETES Consultants, butiku doradczym specjalizującym się w rozwoju przywództwa. Zajmuje się zarówno rekrutacją w metodologii executive search jak i diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich i przywódczych. Joanna zajmuje się doborem metodologii i adekwatnych narzędzi diagnostycznych dla potrzeb naszych klientów. Osobiście prowadziła blisko 30 projektów diagnostyczno-rozwojowych specjalnie uszytych na miarę dla grup dyrektorów lub zarządów. W szczególności specjalizuje się w metodzie diagnozy Development Centre, ale także prowadzi projekty zmiany kultury organizacyjnej, buduje modele kompetencyjne, czy pomaga stworzyć programy Oceny 360 stopni. Doświadczony feedbacker i moderator grup warsztatowych. Od ponad 5 lat współpracuje z Pracownią Gier Szkoleniowych jako moderator współprowadzący gry oraz symulacje biznesowe.


[fbshare style=”button” float=”left”][linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]