12
Feb

wdr logo 18 i 19 lutego odbędzie się już po raz piąty konferencja Warszawskie Dni Rekrutacji. Jest to największe wydarzenie w Polsce poświęcone tematowi najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w HR oraz Employer Branding. Organizatorem konferencji jest HRstandard.pl.

Podczas konferencji będzie m.in. zaprezentowany raport specjalny „Przyszłość narzędzi HR”. Autorką jednego z opracowań dotyczącego zastosowania gier online w diagnozie kompetencji jest Joanna Średnicka z Pracowni Gier. Podczas panelu dyskusyjnego, który odbędzie się pierwszego dnia konferencji, eksperci i praktycy HR będą mieli szansę skomentować wyniki raportu i zastanowić się, czy np. gry kompetencyjne mogą w przyszłości zastąpić kosztowne rozwiązania typu AC/DC.

Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z trzech ścieżek tematycznych podczas konferencji:
nowe technologie, nowe formy HR oraz Employer Branding. Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele takich firm jak: Microsoft, Orange, E&Y Polska, Shell i wiele innych.
Wieczorem pierwszego dnia zostanie także rozstrzygnięty konkurs bohaterowieHR.

rozgwiazda

Drugiego dnia o 12.30 rozpocznie się specjalna część konferencji przygotowana przez Pracownię Gier – zaprosimy uczestników do wielkiej gry – Tree of Life. Dlaczego wielkiej? Bo rozgrywanej na raz przez ponad 120 osób. Uczestnicy, startując z poziomu pierwotnego uniwersalnego przodka (LUCA), będą próbować wspiąć się jak najwyżej po drabinie ewolucji. O sukcesie zdecyduje umiejętność współpracy oraz zaangażowania wszystkich członków zespołu do osiągniecia celu….

logo200Na osoby, które zapisały się na drugi dzień konferencji, czeka dodatkowa atrakcja. Będą miały unikalną szansę zbadać swoje kompetencje za pomocą Archipelago Competence Game. Archipelago to pierwsza z serii gra kompetencyjna online, której współautorem jest Pracownia Gier. Każdy, kto ukończy grę, otrzyma indywidualny raport ze swoimi kompetencjami i wskazówkami rozwojowymi.

Sprawdź pełną agendę konferencji

Zobacz także: