23
Jun

konferencja MUS

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego,

Małopolska Szkoła Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego

oraz Krajowa Szkoła Administracji Publicznej

zapraszają na konferencję „Mechanizm uczenia się w politykach publicznych”

 

W trakcie konferencji Pracownia Gier zaprezentuje możliwości wykorzystania gier i symulacji szkoleniowych w administracji publicznej (27.06.2014, o godzinie 12:30 i 14:00). Prezentować będą Jagoda Gandziarowska-Ziołecka i Igor Widawski, którzy zaproszą uczestników do wypróbowania symulacji dotyczącej procesów partycypacyjnych w działaniach administracji pt. PARTY-tura.

Party-tura_v1

Zastosowania gier i symulacji omawiane będą przy okazji poznawania praktycznych rozwiązań i narzędzi organizacyjnego uczenia się, które można zastosować w codziennej pracy. Prezentowane praktyki były z sukcesem testowane w trakcie projektu „Ministerstwa Uczące Się”. Podyskutujemy o możliwościach stosowania tych praktyk w innych działach administracji publicznej.

Uczestnicy otrzymają poradniki wzmacniające proces uczenia się w urzędach.

 

Szerzej o idei konferencji – organizacyjne uczenie się w ministerstwach.

Rok 2014, rok ważnych dla naszego państwa rocznic, stawia przed nami pytania o to, jak modernizujemy nasz kraj i jak możemy ten proces wspierać, lepiej wykorzystując potencjał mechanizmu uczenia się organizacji publicznych. Na kilka takich pytań dotyczących uczenia się, wyciągania wniosków i doskonalenia prorozwojowych polityk publicznych, postaramy się odpowiedzieć w gronie pracowników administracji, naukowców i ekspertów podczas dwudniowej konferencji (ze wstępu organizatorów).

 

O prelegentach z Pracowni Gier

File2Jagoda Gandziarowska-Ziołecka – ekspert metody gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Zrealizowała ponad 1200 godzin, interwencji i szkoleń metodą gier. Specjalizuje się w wykorzystaniu gier i symulacji w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Pasjonuje ją jakość współpracy organizacji w życiu publicznym. Współtworzy programy dla administracji publicznej i sektora edukacji. Od 2010 roku jest Członkiem Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji ISAGA.

foto-Igor

Igor Widawski – z wykształcenia socjolog, studiował na Uniwersytecie Warszawskim oraz w School of Business & Economics w Maastricht. Projektant gier i wielbiciel grywalizacji. Konstruował narzędzia dot. m.in. zarządzania projektami, negocjacji, partycypacji społecznej, energii odnawialnych, zarządzania kryzysowego oraz strategii eksportowych. Symulacje tworzy zarówno w środowisku online jak i przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań planszowych.

Polecamy:  NOWOŚĆ: The Best-seller Game – integracja dla zespołów sprzedażowych

 

Konferencja odbędzie się w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, ul. Wawelska 56, Warszawa.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji

Formularz rejestracyjny

 

Zobacz fotorelację z konferencji