Na zaproszenie Pracowni Gier Szkoleniowych, niemieckiej fundacji Zeit oraz fundacji Observer Research z Indii w dniach 25-27 czerwca odbyło się w Warszawie spotkanie młodych przedstawicieli polityki, biznesu i nauki z całego świata. Było to spotkanie z cyklu Governance Talks, podczas którego była szansa podyskutować o wyzwaniach współczesnego świata, w tym szeroko pojętej transformacji. Hasło przewodnie spotkania to: “Understanding Transformations: The Past and The Future”.

Trzydniowe spotkanie było wypełnione panelami dyskusyjnymi oraz interaktywnymi sesjami. Jednym z tematów, który wzbudził wiele emocji i dyskusji, było wykorzystanie nowych technologii w komunikacji i ich wpływie na zmiany tożsamości i relacji międzyludzkich.
Pracownia Gier przygotowała program jednej z interaktywnych sesji. Uczestnicy zostali zaproszeni do gry Barnga, którą poprowadziła Joanna Średnicka – absolwentka programu Summer School fundacji Zeit Bucerius.

Całe wydarzenie miało za oprawę scenerię Teatru Wielkiego oraz Hotelu Bristol. Ponadto goście mieli także szansę zwiedzić zachwycające wnętrza Pałacu Prezydenckiego.
Cieszymy się bardzo, że spotkanie odbyło się właśnie w Warszawie – mieście będącym symbolem transformacji politycznej i ekonomicznej.

Zobacz fotorelację ze spotkania

 

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]