Prezentacja1

Do zespołu pracującego nad nową grą symulacyjną on-line dla dużej, międzynarodowej i fajnej firmy, poszukujemy

PROJEKTANTA GIER

Okres zatrudnienia to sierpień-październik 2016, a jeśli przeniesiemy razem górę, to współpraca może potrwać dłużej 🙂

Do zadań projektanta będzie należało poznanie potrzeb klienta, zaprojektowanie odpowiednich mechanik grywalizacyjnych i wdrożenie aplikacji we współpracy z grafikami i z zespołem IT. W pracy u nas przydaje się kreatywność, umiejętności projektanckie (minimum 1 rok doświadczenia jako game designer lub level designer), wiedza na temat implementacji gier online i swoboda działania w zespole.

Twoje zadania:pracownia gier szkoleniowych

  • Tworzenie i projektowanie gier
  • Tworzenie specyfikacji dla developerów i designerów
  • Zarządzanie parametrami gry i dostosowywanie elementów (balansowanie i weryfikacja mechaniki)
  • Regularny kontakt z developerami i grafikami

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako projektant gier (game designer) lub level designer.
  • Wielbiciel gier: wiesz jak działają gry i wiesz co lubią gracze
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dla developerów i designerów
  • Proaktywność: nie czekasz na zadania, wiesz gdzie znaleźć nowe!

Zapraszamy do kontaktu od zaraz: rekrutacja@pracowniagier.com