poznan hex pracownia gier

29 sierpnia w Poznaniu odbędzie się pokaz treningu managerskiego, opracowanego przez Pracownię Gier na podstawie realizowanej międzynarodowo gry – HEXgame: „Samoświadomość lidera drogą do autentycznego przywództwa”

29 sierpnia zapraszamy na pokaz treningu  managerskiego w oparciu o symulację HEXgame, w której każdy uczestnik praktycznie doświadcza wyzwań zarządzania na każdym szczeblu organizacji.

Trening managerski  z symulacją HEXgame oparty jest na opisywanym przez ekspertów z McKinsey modelu rozwoju przywództwa, zgodnie z którym osiąganie celów organizacyjnych wymaga od liderów myślenia strategicznego i systemowego, co pozwala budować efektywny i sprawny system organizacji, a także samoświadomości, pozwalającej skutecznie wpływać na działających w nim ludzi.

Trening dedykujemy organizacjom, które chcą:

– wyposażyć menedżerów w skuteczne sposoby działania zespołowego

– przełamać utarte schematy zarządzania w warunkach zmian i ograniczonych zasobów

– zachęcić managerów do podnoszenia jakości współpracy

– rozwinąć w liderach kompetencje wspólnego osiągania celów organizacji

Efektem doświadczenia w grze jest szersza perspektywa rozumienia siebie i innych oraz nauka skutecznej współpracy w osiąganiu celów biznesowych organizacji. 

Będziecie Państwo mieli też możliwość spotkania z naszymi ekspertami z trzech obszarów biznesowych:
treningów managerskich z wykorzystaniem gier i symulacji,
– rekrutacji i employer brandingu przy użyciu Competence Game – pierwszych gier online mierzących kompetencje managerskie,
grywalizacji, eventów firmowych i integracji szkoleniowych, także dla dużych grup – zachęcamy do obejrzenia video o naszej autorskiej grze, która jednorazowo angażuje grupy 500os i więcej!

Agenda spotkania

8:55-9:05 rejestracja
9:05-9:20
 prezentacja Pracowni Gier oraz metody
9:20-10:00 wprowadzenie do gry
10:00-12:30 rozgrywka HEXgame
12:30-13:10 omówienie gry i przeniesienie na rzeczywistość biznesową
13:10-13:30 przerwa kawowa
13:30-14:00 zastosowanie HEXgame w polskich organizacjach – prezentacja i omówienie studiów przypadków
14:00-14:30 pytania i dyskusja

Fabuła gry

HEXGame to metafora dużej organizacji. Gracze doświadczają silnie angażującego zarządzania państwem na trzech poziomach władzy: rządu, regionu oraz gminy. Mają bardzo ograniczone i trudno dostępne zasoby. Muszą negocjować na różnych szczeblach władzy, radzić sobie z lokalnymi kryzysami i niezadowoleniem społecznym. W sytuacji utrudnionej komunikacji muszą rozsądnie zarządzać i pełnić role przywódcze.

Dla kogo

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Sylwetki prowadzących

Pracownia Gier_Agnieszka Wrona_1jpg

Agnieszka Wrona – trener biznesu, psycholog i praktyk zarządzania procesami HR. Psycholog, od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją, zarządzania zespołami oraz efektywności osobistej. Konsultantka Extended DISC na poziomie indywidualnym i zespołowym, korzysta także z metodologii Team Coaching International ™  oraz Gallup StrengthsFinder®. Specjalizuje się również w szkoleniach z zakresu zarządzania czasem. Ekspertka w obszarze gier kompetencyjnych – pomiaru kompetencji metodą gier on-line.  Project Manager dużych projektów badawczych i rekrutacyjnych. W roli konsultantki współpracuje przy tworzeniu i doskonaleniu polityki personalnej firm oraz zarządzaniu procesami z obszaru HR. Doświadczona asesorka i projektantka metody Assessment/Development Center. Certyfikowany coach metodyki CoachWise akredytowanej przez ICF.

Miejsce pokazu

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 29 sierpnia na Stadionie Poznań, ul. ul. Bułgarska 17 , w godz. 9.00-14.30.

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja zostanie potwierdzona telefonicznie lub mailowo.

Kontakt dla uczestników:

Bartosz-SojaBartosz Soja
New Business Manager, Poznań
M: +48 609 034 542
E:   b.soja@pracowniagier.com

 

Zapipsy:

Informujemy, że lista uczestników została zamknięta. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.