21 września 2017 roku Pracownia Gier po raz pierwszy pojawi się we Wrocławiu z pokazem autorskiego treningu managerskiego Lider w zmianie. Podczas spotkania zostanie rozegrana gra autoKOREKTA, która została doceniona w międzynarodowym konkursie gier szkoleniowych – BEX International Business Learning Games Awards organizowanym przez Business Excellence Institute.

Pokaz treningu Lider w zmianie jest dedykowany przede wszystkim osobom, które wdrażają w organizacjach zmiany wymagające zaangażowania ludzi do działania w nowy sposób i porzucenia starych nawyków.

Czego doświadczą uczestnicy pokazu?

Trening przeprowadza liderów od stanu niepewności lub stanu zasklepienia w schematach działania, do stanu, w którym liderzy mają otwartość na zmiany, umiejętność spojrzenia i świadomego doboru odpowiednich działań i narzędzi. Uczestnicy analizują zmianę organizacyjną na 3 poziomach – osobistym, zespołowym i organizacyjnym. Celem treningu jest ułatwienie liderom wyjścia ze zmiany zwycięsko na każdym z trzech poziomów, poprzez trening umiejętności wywierania pozytywnego wpływu na siebie i swoje otoczenie podczas zmian.

trening_LwZ_potrojny

O czym jest trening Lider w zmianie?

Podczas spotkania 21 września zostanie zaprezentowany ostatni moduł treningu, dotyczący zmiany na poziomie organizacyjnym. Pokazane zostaną wyzwania liderów zarządzających zespołem w zmianie w kontekście rynkowym i biznesowym. W tym module uczestnicy uczą się

  • innowacyjnego myślenia,
  • podejmowania ryzykownych decyzji,
  • wywierania pozytywnego wpływu na zmianę w całej organizacji.

W symulacji biznesowej autoKOREKTA uczestnicy wcielą się w pracowników innowacyjnych przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Będą działać na bardzo konkurencyjnym, zmiennym rynku. Będą musieli się dopasować, ale także zmieniać po to, aby organizacja mogła rozwijać się i osiągać sukcesy. Praktykowanie w grze różnych form zmian – od   technologicznych, po procesowe i wewnętrzne, pozwala uczestnikom świadomie funkcjonować na trzech poziomach: indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym.

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Miejsce pokazu

Pokaz treningu „Lider w zmianie” odbędzie się 21 września 2017 roku w godzinach 11.00 – 15.30 w SkyTower , Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław; siedziba Work Service, 20 piętro.

Sylwetka prowadzącej

SzymaAgnieszka Szymańska – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

 

Kontakt dla uczestników

Anna WernerAnna Werner

M: +48 512 73 73 06

E: a.werner@pracowniagier.com

 

 

Partnerzy

Work Service_PracowniaGier_230x130