cg logo nn

Szanowni Państwo,

Zespół Pracowni Gier Szkoleniowych ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na pokaz Competence Game –pierwszego na świecie narzędzia umożliwiającego Assessment online!  

Competence Game to gra online z wciągającą fabułą, gdzie uczestnik staje przed realnymi, często zaskakującymi, wyzwaniami biznesowymi. W tym samym czasie algorytm analizuje i mierzy decyzje gracza. W rezultacie powstaje raport, oparty o trzy uniwersalne dla każdej organizacji obszary kompetencji,  który pokazuje jak naprawdę zachowuje się nasz kandydat, a nie co deklaruje!

Competence Game to narzędzie które idealnie wspomoże rekrutację w działach sprzedaży, dlatego też zapraszamy dyrektorów sprzedaży, managerów HR oraz specjalistów związanych z wsparciem działów sprzedaży w rekrutacji i rozwoju pracowników, którzy poszukują niestandardowych, angażujących i wiarygodnych  rozwiązań.

Czego doświadczą uczestnicy pokazu?

W trakcie pokazu pokażemy jak:

Competence Game_zapro_grafika

 

Mamy nadzieję, że nasze narzędzie wzbudziło Państwa zainteresowanie. Będzie nam ogromnie miło gościć Państwa na naszym spotkaniu 20 czerwca 2017. Gwarantujemy świeżą kawę, dużo interakcji oraz inspirujący warsztat!

Zapraszamy do zapisu na pokaz za pomocą formularza!

Miejsce pokazu

Golden Floor Tower, Chłodna 51, Warszawa

Pokaz odbędzie się w godzinach 9:00-13:00. Prosimy o punktualne przybycie.

Kontakt dla uczestników

B.Holli_CV (2)Barbara Holli

Koordynator Projektu

M: +48 532 868 958

E: b.holli@pracowniagier.com

 

 

Formularz rejestracji

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

   
   
  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na: