fbpx

Pixel

pixel game gra integracyjna

W grze Pixel gracze wcielą się w rolę witrażystów. Ich zadanie oparte jest na kanwie historii o witrażu z Gloucester – jednego z największych i najpiękniejszych witraży w Europie, zdemontowanego w czasie II Wojny Światowej, a następnie odtwarzanego bez dokładnej instrukcji. Tak jak w Gloucester, tak i w „Pixel Game” celem będzie  ułożenie witraża z  mniejszych fragmentów. Wiedza i kompetencje są rozproszone, konieczna więc będzie ścisła współpraca.

To zespołowe wyzwanie jest odzwierciedleniem zdalnej współpracy w zespole, skoncentrowanej na wspólnym celu. Pozwoli lepiej zrozumieć czynniki wspierające i utrudniające  współpracę. Symulacja będzie punktem wyjścia do określenia zasad działania w rzeczywistości zawodowej.

Będzie też okazją do spojrzenia na swoich kolegów z innej strony i wspólnej, dobrej zabawy​.

Uczestnicy ćwiczą

zarządzanie informacją i zadaniami w zespole​,

porządkowanie chaosu, planowanie pracy​,

skuteczną komunikację​,

efektywną współpracę​,

branie odpowiedzialności za realizację celu zespołu i efekt końcowy​,

działanie pod presją czasu i w warunkach niepewności.

Od czasu swojego powstania gra została już rozegrana przez kilkaset uczestników z różnych organizacji, działających w rozmaitych branżach (np. finanse, konsulting, nowe technologie, prawo, przemysł, media). Wszystkie realizacje przeprowadziliśmy zdalnie w ramach oferty szkolenia online oraz integracje zespołów rozproszonych.

Przebieg gry w wersji online

Czas trwania: 75 minut
Liczba graczy: 6 – 36
Aplikacja: Zoom i Microsoft Teams.

Zespół spotyka się na platformie online, pracuje na współdzielonej tablicy.

Dodatkowe informacje każdy uczestnik  otrzymuje indywidualnie.

Jedna grupa to max. 12 osób.  Jest możliwość pracy równoległej trzech grup, każda w oddzielnym  kanale/breakout roomie ze wspólnym omówieniem moderowanym przez trenera.

Gra Pixel

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA