Branża eventowa odrodziła się po huraganie pandemicznym, który poturbował przedstawicieli sektora MICE.

Od kilku lat regularnie współpracujemy z topowymi agencjami eventowymi, wspierając w obsłudze eventów firmowych i konferencji branżowych, poprzez dostarczanie gier, symulacji i interaktywnych ćwiczeń, które angażują grupy nawet do 2000 osób.

 

Pobierz ofertę na spotkania integracyjne
i eventy firmowe
do edycji przez Ciebie

(do wykorzystania w ofertowaniu u klientów)

 

Gry szkoleniowe na eventach firmowych z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nasza flagowa propozycja na integrację dla dużych grup – The Tree of Life – umożliwiająca zaangażowanie w jednym czasie aż do 1000 osób(!) , została doceniona przez branżę eventową już w 2017 roku – zyskując tytuł MP Power Awards – Produkt Roku 2016. Od tego czasu zdążyliśmy rozegrać ją dla kilkudziesięciu tysięcy i każdorazowo oceny są zachwycające. W ofercie integracji z Pracownią Gier Szkoleniowych, można znaleźć kilkadziesiąt propozycji, które pozwalają na integracje online, stacjonarnie oraz hybrydowo.

Gry integracyjne są odpowiedzią na potrzeby zespołów, związane z chęcią poznania się, budowania relacji w mniej formalnych okolicznościach, czy usprawniania komunikacji i współpracy w grupie.

 

Interesuje Cię spotkanie integracyjne? Napisz do nas (biuro@pracowniagier.com)

lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej

 

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]