Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową autorską grę, która od kwietnia jest dostępna w Pracowni Gier Szkoleniowych – The Best-seller Game.

Gra Best-seller powstała w podpowiedzi na potrzeby klientów znudzonych rozwiązaniami dedykowanymi zespołom sprzedażowym. Postanowiliśmy przygotować grę szkoleniową, która może być rozgrywana zarówno w małych grupach (5 czy 6 osób) jak i większych zespołach (40 a nawet ponad 100 osób). Gra Best-seller idealnie sprawdzi się na cyklicznych spotkaniach zespołów handlowych, jak również integracjach działów współpracujących z sprzedażą i mających na co dzień styczność z klientem.

Krótko o grze

The Best-seller Game to strategiczna i emocjonująca symulacja, w której uczestnicy planują strategię sprzedaży B2B: co oferujemy, komu i w jaki sposób. Badają potrzeby klientów, budują portfolio produktowe, rozwijają swoją wiedzę o oferowanych produktach, kontaktują się z klientami w celu budowy relacji i dobicia targu. To doświadczenie łączące strategiczną symulację biznesową z emocjonującą rywalizacją o serce klienta.” Dowiedz się więcej o grze tutaj.

Dlaczego warto zagrać w The Best-seller Game?

Przede wszystkim zwiększa motywacje pracowników do świadomego i strategicznego planowania sprzedaży. Osobom, które na co dzień nie sprzedają, a wspierają ten proces, pomaga zrozumieć jak ważne są działania sprzedażowe w kontekście całej firmy.

Ponadto daje uczestnikom autorefleksje na temat stylów sprzedaży i strategii panującej w zespole, a to pozwala lepiej zrozumieć sprzedaż.

Więcej o korzyściach dla organizacji wynikających z rozegrania gry Best-seller tutaj. 

Zobacz video o grze
[yvideo id=”of7i3wLkXbI” ]

Kontakt

Jesteś zainteresowany realizacją warsztatu z grą Best-seller dla Twojej firmy? Zadzwoń lub napisz:

Game Changers Academy _kontakt icon Szczecinska_Pracownia Gier (3)
Tel. +48 22 468 85 52
Email: biuro@pracowniagier.com