14 września to kolejna szansa by poznać od środka Game Changers Academy. Tego dnia uczestnicy I Edycji GCA spotykają się już po raz 5, w module  pt. “Samoświadomość Lidera”. Spotkanie zainauguruje panel z ekspertami, wśród których m.in. Beata Pawłowska-Czerwińska (CEO, ORIFLAME), Marcin Pilarski (Managing Director, PAYBACK Poland), Artur Rzepecki (Executive & Leadership Coach) a moderatorem dyskusji będzie Rafał Olejniczak. Poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie po co liderom samoświadomość? To modny slogan czy rzeczywiście niezbędny “mięsień” skutecznego zarządzania?

 

eksperci sierpien 2018_2

Agenda spotkania:

8:45 – 9:00 Rejestracja i kawa powitalna

9:00 – 9:30 Powitanie oraz creative experience w duchu idei Game Changers Academy – Jak podważać utarte założenia jako lider?

Joanna Średnicka, Pracownia Gier Szkoleniowych

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka, Pracownia Gier Szkoleniowych

9:30 – 10:30 PANEL DYSKUSYJNY: Kim jest świadomy lider i jak ważne jest to w współczesnym zarządzaniu organizacjami ?

Beata Pawłowska, Managing Director, Oriflame

Marcin Pilarski, Managing Director, Payback Poland

Artur Rzepecki, Executive & Leadership  Coach

Moderator: Rafał Olejniczak (trener, konsultant, mentor, wieloletni dyrektor zarządzający w branży mediowej)

10:30 – 11:00 Poczęstunek i networking

 

­­Zainteresowanych udziałem w części otwartej odbywającej się 14 września 2018r., w godz. 9:00 – 10:30 w The Heart Warsaw zapraszamy do kontaktu biuro@pracowniagier.com . Wydarzenie ma charakter zamknięty i każde zgłoszenie weryfikujemy indywidualnie.

Wydarzenie ma charakter promocyjno-networkingowy  i jest bezpłatne.

Projekt Game Changers Academy powstał dzięki połączeniu ponad 15letniego doświadczenia Pracowni Gier Szkoleniowych w rozwoju managerów i organizacji oraz know how The Heart w łączeniu świata innowacyjnych startupów i globalnych korporacji.
Game Changers Academy to roczny program dla liderów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to by zacząć robić coś inaczej, lepiej, ‘po nowemu’. Na udział w programie zdecydowali się liderzy zarówno z dużych korporacji takich branż jak bankowość, farmacja, FMCG, jak również reprezentacji sektora non-profit. Do programu w ramach ufundowanego przez organizatorów stypendium zaprosiliśmy Stowarzyszenie „Na Tak”, Fundację Uniwersytet Dzieci oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Na uroczystej Inauguracji, która odbyła się 18 maja spotkaliśmy się w obecności uczestników, ekspertów oraz gościa specjalnego, którym był Cezary Smorszczewski – współzałożyciel Alior Banku. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia krótkiego video z inauguracji: https://pracowniagier.com/relacja-z-inauguracji-edycji-game-changers-academy/