Zapraszamy do wzięcia udziału w teambuildingowych warsztatach pt. „Pracownia współpracy”. W jego trakcie uczestnicy wezmą udział w kilku ćwiczeniach i grach, które pozwolą im lepiej zrozumieć wyzwania i korzyści płynące ze współpracy w zespole. Warsztaty będą podzielone na dwie części z przerwą. Uczestnicy zyskają doświadczenie teambuildingowe, dowiedzą się więcej o rodzajach współpracy, oraz przełożeniu metafor z gier na ich życie codzienne i zawodowe.

Opis szczegółowy testu warsztatów Pracownia współpracy

Ćwiczenie 1.

Uczestnicy podzieleni zostaną na 3-4 osobowe zespoły i będą musieli wspólnie stworzyć wzór witrażu. Każdy z uczestników będzie miał częściową wiedzę na temat końcowego wzoru, a wspólnym zadaniem dla całego zespołu będzie ustalenie wspólnego planu i wykonanie go w ograniczonym czasie.

Ćwiczenie 2.

Gracze wezmą udział w większych zespołach (8-12 osób), ich zadaniem będzie wspólne ułożenie w odpowiedni wzór specjalnych przezroczystych kart. Będzie czas na opracowanie systemu optymalnej współpracy, który następnie sprawdzi sztafeta, podczas której zespoły w coraz krótszym czasie będą układać swoje wzory.

Ćwiczenie 3.

Po przerwie gracze wezmę udział w jednym wspólnym zadaniu dla wszystkich. Będzie się ono składać z dwóch części: gromadzenia zasobów i wspólnego zadania.  Aby zrealizować ich jak najwięcej, gracze będą musieli ściśle współpracować i pomagać sobie nawzajem. Od współpracy przy wykonywaniu zadań będzie zależał sukces wszystkich uczestników.

Data i miejsce

31.01.2019r., Brain Embassy (ul. Konstruktorska 11) w Warszawie, godz. 12:00 – 16:00.

Wydarzenie ma charakter zamknięty, obowiązuje rejestracja. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu:

Osoba kontaktowa:

Pracownia Gier_zespol_Grzegorz Szczepanski_2.2

 

Grzegorz Szczepański
g.szczepanski@pracowniagier.comg.szczepanski@pracowniagier.com