full
color
#666666
https://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
https://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Brokerzy wiedzy

BrokerzyWiedzy1 BrokerzyWiedzy2

 

Opis gry

Uczestnicy wcielają się w rolę zespołu pracowników jednostek analitycznej. W ich regionie urząd marszałkowski rozpoczyna szereg przedsięwzięć mających ponieść jakość życia mieszkańców i przyspieszyć rozwój regionu. Decydenci – marszałek i jego urzędnicy – potrzebują jednak merytorycznego wsparcia. W co inwestować? Jak sprawnie wdrażać projekty? Jakie są efekty już zrealizowanych przedsięwzięć? Dlaczego projekty nie działają tak jak zakładano? – to pytania na które potrzebują pilnej odpowiedzi. Zadaniem uczestników jest zdobywanie wiarygodnej, użytecznej wiedzy i docieranie z nią do decydentów. Stawką jest rozwój regionu.

Szczegóły

Czas trwania: 6,5 godziny
Liczba graczy: do 30 osób

Rekomendowane dla

Gra edukacyjna jest adresowana do praktyków sektora publicznego – pracowników jednostek analitycznych, ewaluacyjnych, menedżerów projektów publicznych oraz osób w urzędach publicznych, które zajmują się gromadzeniem, syntezą i wykorzystaniem danych i analiz z różnych dziedzin działań publicznych.

Kluczowe umiejętności nabywane podczas gry

    • rozpoznawanie potrzeb w wiedzy przełożonych politycznych, kierownictwa wydziałów merytorycznych i menedżerów projektów publicznych
    • pozyskiwanie wiarygodnej wiedzy, opartej na rzetelnej metodyce badawczej
    • skuteczne przekazywanie wiedzy jej użytkownikom w urzędzie, z wykorzystaniem różnych metod prezentacji i komunikacji wyników
    • łączenie wyników różnych badań w spójną bazę dowodów naukowych.

Zastosowanie

Gra Brokerzy wiedzy została opracowana przez konsorcjum dwóch firm: EGO s.c. – lidera polskiej ewaluacji (wg. rankingu MiIR i PARP 2014) oraz Pracownię Gier Szkoleniowych – wiodącego polskiego projektanta gier. Oparta jest na 10 latach praktycznych doświadczeń polskiego systemu ewaluacji oraz na badaniach naukowych z zakresu metodologii ewaluacji i zarządzania wiedzą, prowadzonych w Holandii i Stanach Zjednoczonych.

Strona www Brokerów wiedzy

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52.

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off