13
Oct

illustracja6
Gry szkoleniowe nie są już dla większości osób zajmujących się rozwojem personalnym niczym nowym. A co z grami kompetencyjnymi? To nowe pojęcie oznacza wykorzystanie gier online, jako środowiska pomiaru kompetencji kandydatów lub pracowników. Ze względu na swoją konstrukcję gry bardzo dobrze się sprawdzają jako symulator rzeczywistości, co skutkuje tym, że gracz odtwarza w grze swoje naturalne zachowania. Wystarczy już tylko je zarejestrować, przepuścić przez specjalny algorytm i mamy gotowy raport kompetencji badanej osoby.
Czy to oznacza, że metody o najbardziej do tej pory uznanej trafności diagnostycznej, czyli Assessment i Development Center, zostaną całkowicie wyparte przez gry kompetencyjne? Między innymi na to pytanie i wiele innych postarają się odpowiedzieć Joanna Średnicka – dyrektor R&D oraz Joanna Cichosz – specjalistka ds. rozwiązań AC/DC, podczas wystąpienia na konferencji Narzędziownia HR. Uczestnicy prelekcji będą mogli na sobie przetestować, jak gry oraz towarzystwo innych osób wpływa na ich zachowanie. Czy w grze kompetencyjnej rozegranej na swoim komputerze w spokojnym miejscu, wyniki byłyby takie same?
logo

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się HR 15 października do Gdańska na konferencję Narzędziownia HR. Konferencja ta będzie dobrą okazją do poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, zarówno z małych, średnich, jak i dużych firm.
Program konferencji