GCA Masterclass_Pracownia Gier

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Game Changers Masterclass “Świadome wywieranie wpływu”, będące dodatkiem do Modułu Samoświadomość Lidera.

Masterclass realizujemy we współpracy z partnerską firmą CoachWise , a jego celem jest wzmocnienie umiejętności świadomego oddziaływania przede wszystkim na siebie, aby osiągać to, co chcemy osiągnąć, a nie czekać na to, co się wydarzy, szczególnie w sytuacji dialogu z drugą osobą.

To krótki, kompaktowy warsztat dla zainteresowanych poznaniem oraz doświadczeniem na sobie przykładowych narzędzi coachingowych i komunikacyjnych, ułatwiających skuteczne działanie i osiąganie celów. Dowiesz się lub (uporządkujesz swoją wiedzę) w trzech obszarach:

  • Jak zarządzać swoją postawą wobec rzeczywistości?
  • Jak świadomie przechodzić z postawy „nie-OK” do „OK”?( tzw. analiza transakcyjna)
  • Typy rozmów i ich funkcje.  Jaki typ rozmowy wybrać, aby osiągnąć pożądany rezultat?

Udział szczególnie rekomendujemy osobom, które na co dzień pracują z ludźmi i chcą być bardziej skuteczni we współpracy,  dzięki prowadzeniu świadomych i partnerskich rozmów.

Czego się spodziewać?  

Warsztat poprowadzą 2 wyjątkowe osoby, które na co dzień pracują z wyższą i najwyższą kadrą managerską. Prowadzące pokażą praktyczne narzędzia pozwalające na lepsze rozumienie siebie i budowanie relacji w oparciu o własny zakres wpływu.  

  • Poznasz macierz postaw wywodzącą się z analizy transakcyjnej oraz typy rozmów wykorzystywanych  w biznesie, coachingu i mentoringu. 
  • Każdy element warsztatu opiera się na cyklu: doświadczenie, autorefleksja, omówienie w grupie i przedstawienie zastosowań.
  • Doświadczysz wszystkich  narzędzi na sobie, poznasz swoje reakcje na każde z nich i ustalisz jak i kiedy warto do nich sięgać. 

 

Sylwetki prowadzących

Jagoda Inglik

Jagoda Inglik: certyfikowany Coach ICF PCC, trener, coach, supervisor CoachWise 

Jagoda zajmuje się coachingiem od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma ponad 2000h coachingu biznesowego. Jest coachem, który inspiruje, motywuje i mobilizuje innych do skutecznego przeprowadzania zmian w obszarach biznesowych i osobistych. Wspiera zarówno ludzi biznesu (pracuje z członkami zarządów, wyższą kadrą zarządzającą właścicielską, zespołami zarządzającymi), jak i ludzi sztuki, liderów zawodowych społecznych. 

Agnieszka Olchawska

Agnieszka Olchawska, certyfikowany Coach ICF PCC, trener i coach CoachWise 

Agnieszka w swojej praktyce coacha łączy pasję do pracy z ludźmi z własnym doświadczeniem menedżerskim i biznesowym. Od 19 lat jest coachem i trenerem w biznesie, dla którego rozwój osobisty klientów jest równie ważny, jak osiągane przez nich cele zawodowe. Prowadzi coaching, który pomaga Klientom pokonać wewnętrzne bariery i ograniczenia w drodze do osiągania autentycznie satysfakcjonujących celów zawodowych i osobistych.

Partnerzy

coachwise_tm_ LOGO

CoachWise  SA jest wyspecjalizowanym centrum rozwoju kompetencji głównie w obszarach coachingu (ponad 20 coachów ICF, certyfikowane szkolenia coachingowe, akredytowana metodyka) oraz mentoring  (zespół mentorów CoachWise,  programy szkoleniowe i wdrożeniowe). Dodatkowo zajmują się również doradztwem biznesowym oraz facylitacja pracy grupowej (zespół wyspecjalizowanych facylitatorów, Akademia facylitacji, sesje problem solving i decision making). 

 

Siec Przedisebiorczych Kobiet_Pracownia Gier

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wymiany i nawiązywania kontaktów biznesowych dla kobiet, które prowadzą swoje firmy lub myślą o ich założeniu. To także miejsce spotkania dla kobiet, które są przedsiębiorcze, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji. Sieć wspiera dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet organizuje spotkania networkingowe, konferencje, szkolenia oraz programy akceleracyjne. Flagowym projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet jest program akceleracyjny Biznes w Kobiecych Rękach. Dotychczas w czterech edycjach powstało 167 nowych firm.

 

Informacje organizacyjne

Cykl: Game Changers Academy Masterclass  

Nazwa: GCA Masterclass I Świadome wywieranie wpływu  

Termin: 27 września 2018   

Miejsce: Brain Embassy Postępu, Adgar Plaza One, ul. Postępu 15

Czas: 14:30-17:30 (warsztat ok. 3h) 

Liczba miejsc:30  

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zgłoszenia mailowe pod adresem: gca@pracowniagier.com 

Wydarzenie jest bezpłatne.