• Tworzenie nowych biznesów w dużych firmach

  • Współpraca korporacji i startupów – jak wykorzystać zewnętrzne źródła innowacji?

  • Walka nowego ze starym – jak oduczyć organizację starych nawyków?

  • Zmiana kultury i organizacji – jak wykorzystywać gry i symulacje?

Już 9 sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu.

W gronie członków zarządów i kluczowych menedżerów firm przechodzących proces cyfrowej transformacji, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych.

PracowniaGier_TheTreeofLife_sala
Eksperci z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już blisko 30 000 osób. Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (300 – 500 osób).

Spotkanie odbędzie się w The Heart Warsaw – europejskim centrum współpracy korporacji i startupów. Na 38 piętrze Warsaw Spire, kilkadziesiąt międzynarodowych i regionalnych firm, m.in. Mastercard, Ghelamco i Samsung połączyło siły by w ramach Klubu i programów The Heart wykorzystywać startupy jako motor cyfrowej transformacji biznesu.

Agenda:

15:00 Rejestracja

15:15 PowitanieJoanna Średnicka, Tomasz Rudolf

15:20 Keynote speech: Biznesowe mocarstwa w drodze do Nowego ŚwiataTomasz Rudolf, CEO, The Heart

  • Stres Krzysztofa Kolumba – jak pewnie prowadzić organizację w nieznane?
  • Startupy jako przewodnicy po Nowym Świecie – jak wykorzystać cyfrowych tubylców i niezależnych odkrywców nowych modeli biznesowych
  • Nowe wino w starych bukłakach – miejsce nowych biznesów w starej strukturze, konflikty i walki o niepodległość
  • Załoga – rola HR w budowaniu nowych kompetencji, kultury i organizacji

15:40 – 18:40 The Tree of Life – interaktywne doświadczenie wyzwań ewolucji biznesowej, prowadzenie: Paweł Krzywicki, Rafał Olejniczak, Pracownia Gier Szkoleniowych

19:00 – 20:30 Doświadczenia liderów cyfrowej ewolucji

Panel dyskusyjny:
Tomasz Józefacki, wiceprezes zarządu ds. rozwoju, Neuca
Monika Remiszewska, Group Director People & Development at Ringier Axel Springer Media AG
Joanna Średnicka, Dyrektor R&D, CEO; Pracownia Gier Szkoleniowych
Piotr Widacki, Managing Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas
Małgorzata Bochenek, Deputy Country HR Manager, IKEA Retail
Moderator: Tomasz Rudolf, CEO The Heart

Roundtables: Wyzwania i dobre praktyki transformacji w korporacjach
Dyskusje i wymiana doświadczeń przy stolikach w formule UnConference.

20:30 Podsumowanie

Prelegenci, paneliści

Tomasz Józefacki, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju, NEUCA
Tomasz Jozefacki NeucaUkończył Wydział Marketingu i Biznesu Międzynarodowego oraz studia MBA na New York University Stern School of Business. W latach 1999-2004 związany był z The New York Times Company, gdzie odpowiadał za marketing i promocję NYTimes.com, a następnie został (2002) szefem rozwoju i strategii działów tematycznych Biznesu i Technologii portalu NYTimes.com. Od 2004 r. zajmował stanowisko Dyrektora ds. Oddziałów „Gazety Wyborczej” a następnie od 2008 r. pełnił funkcję Członka Zarządu Agory, nadzorował Segment Internet. W latach 2012 – 2015 był Prezesem Benefit Systems SA. We wrześniu 2015 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu NEUCA.

Monika Remiszewska, Group Director People and Development, Ringier Axel Springer Media AG
Monika Remiszewska fotoOd 2016 roku zarządza zasobami ludzkimi w Ringier Axel Springer Media AG w Polsce (także w Grupie Onet-RASP), na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Wcześniej pracowała jako partner w firmie Korn Ferry. Odpowiada za sektor technologii i mediów, m.in. zajmując się w regionie Europy Środkowej wspieraniem startupów i marek cyfrowych w obszarze e-commerce, płatności i mediów. Ma doświadczenie w pracy w działach consultingu takich firm jak PwC, IBM i Microsoft. Specjalizowała się w projektach doradczych w zakresie tworzenia i realizacji strategii, transformacji biznesowej, zarządzania kapitałem ludzkim, fuzji i przejęć, zarządzania zmianą oraz redefiniowania organizacji i procesów. Członek International Coach Federation oraz Chartered Institute of Personnel and Development.

Tomasz Rudolf, CEO The Heart
tomasz rudolfPrzedsiębiorca i ekspert w zakresie tworzenia innowacyjnych modeli biznesowych. Jest jednym z wiodących ekspertów w obszarze innowacji modeli biznesowych i zwiększaniu przychodów firm. Ponad 17 lat doświadczenia w konsultingu strategicznym w Polsce, USA, Niemczech, Włoszech, Arabii Saudyjskiej i Indiach. Prowadził projekty doradcze m.in. dla 3M USA, Saudi Aramco, Aon, Arthur Andersen, Abbott, AkzoNobel, Bertelsmann, Deutsche Bank Research, Deutsche Post, Heinz Polska, Goodyear, Netia, Deutsche Telekom. Uznany przez miesięcznik BRIEF jedną z najbardziej kreatywnych osób w polskim biznesie. Współpracuje i doradza takim firmom jak Mastercard, Ghelamco, Alior Bank, PKO BP, Philips, Orbis, BGŻ BNP Paribas i wielu innym.

Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych
File1Przedsiębiorca i ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.

Piotr WidackiManaging Director, Head of Digital Transformation, BGŻ BNP Paribas
Piotr Widacki foto

Entuzjasta nowych technologii, innowator i kreator rozwiązań, który potrafi sprawić, że wizje i plany stają się rzeczywistością. Obecnie jako dyrektor zarządzający odpowiada za cyfrową transformację Banku BGŻ BNP Paribas. Organizuje i aktywnie wspiera współpracę Banku z ekosystemem innowacji i startupów. W przeszłości zaangażowany w 4 startupy z sektora bankowego – współtwórca Alior Banku i Alior Sync oraz konsultant w projektach Telenor Banka (Serbia) oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Specjalizuje się w obszarach: transformacja cyfrowa, innowacje, fintech, partnerstwa strategiczne, strategia cyfrowa, user experience, digital, mobile.

Małgorzata BochenekDeputy Country HR Manager, IKEA Retail 
Expert od zadań specjalnych, wierzy, że sky is not the limit, pasjonatka innowacji. Od początku swojej drogi zawodowej związana a obszarem HR – najpierw w sektorze finansowym (m.in. Grupa BNP Paribas i Rabobank), gdzie realizowała m. in. duże projekty zmiany takie jak fuzje, tworzenie Centrum Usług Wspólnych. Obecnie związana z IKEA Retail, gdzie odpowiada za markę pracodawcy, projekty ekspansyjne, rekrutację i sukcesję.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Hogskolan Dalarna w Szwecji a także studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii L. Kozminskiego w Warszawie. Pasjonują ją ludzie i świat, który sam w sobie jest ogromną inspiracją do największych innowacji.

Prowadzący grę:

Paweł Krzywicki, trener, Pracownia Gier Szkoleniowych

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

Rafał Olejniczaktrener, Pracownia Gier Szkoleniowych

Wspiera ludzi, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą i zmieniać się na lepsze. Uczy zarządzania z wykorzystaniem narzędzi coachingowych, skutecznej komunikacji, znaczenia relacji w biznesie, tajników dobrych prezentacji i sztuki występów publicznych. Pokazuje jak być inspirującym szefem, liderem, przywódcą, jak radzić sobie z porażką i wypaleniem. W pracy z ludźmi wykorzystuje 25-letnie doświadczeniem medialne i biznesowe. Większość zawodowego życia spędził w mediach, współtworząc Radio ZET i Grupę Eurozet (1995-2009 i 2011-2015). Był dziennikarzem, menedżerem i członkiem zarządu. Absolwent Uniwersytetu SWPS, Canadian International Management Institute i Uniwersytetu Śląskiego.

 

                                         Zobacz relację z wydarzenia

 

 

 

Data i miejsce:

9 sierpnia 2017, godz. 15:00-20:30

The Heart Warsaw
Warsaw Spire
plac Europejski 1, Warszawa

Zasady uczestnictwa:

Koszt udziału bez zaproszenia to 1090 PLN – możliwość zapisu : tutaj

 

Kontakt:

Dla uczestników:
MARTA ŻUCHOWSKA

Kom. +48 606 858 494
Tel. +48 22 468 85 52
Email: m.zuchowska@pracowniagier.com

Dla partnerów, sponsorów, mediów:
PATRYCJA SZCZECIŃSKA
patrycja_szczecinska

Kom. +48 694 855 447
Tel. +48 22 468 85 52
Email: p.szczecinska@pracowniagier.com

 

 

 

 

 

 

Organizatorzy:
The Heart Warsawlogo pgs

 

 

 

Patroni:

 

 

Personel Plus_PGS_230x130  CCIFP_PGS_230x130  Think Mice_PGS_230x130 Polityka Insight_PGS_230x130  GoldenLine_PGS_230x130 hrpolska_PGS_230x130 HRstandard_PGS_230x130 HRM Institute_PGS_230x130

Partnerzy:

DailyFruits_logo_230x130 Experience corner_PGS_230x130 thePlace-logo_230x130Cydr Lubelski__PGS_230x130