Dziś – 4. kwietnia 2016 roku obywa się w Warszawie Festiwal Zielone Gry, którego jesteśmy partnerem jako PGS Group.

pgs group
Festiwal Zielone Gry jest inicjatywą Centrum Rozwiązań Systemowych i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zostaliśmy zaproszeni jako Pracowania Gier do rozegrania naszych autorskich gier takich jak EKOSKRZATY i ROZEGRAJ MIASTO. Ponadto w ramach Experience Corner zorganizowaliśmy dla uczestników punkt konsultacyjny, gdzie można zagrać w Siłę Założeń czy Ukrytą Wskazówkę, a ponadto nasi konsultanci doradzają w zakresie zgrywalizowanych rozwiązań na potrzeby szkoleń.

Na Festiwalu jest także Competence Game, jako rewolucja w diagnozie kompetencji. Podkreślamy możliwości wykorzystania Competence Game nie tylko jako pre-work’u szkoleniowego, ale także narzędzia służącego diagnozie kompetencji w procesie edukacji i samorozwoju.

Od rana można porozmawiać z naszymi konsultantami w ramach otwartych rozgrywek, a już o 14:30 rozpoczyna się debata “Wykorzystanie Gier w pracy trenera”, w której reprezentować nas będzie nasza dyrektor ds. metody – Jagoda Gandziarowska – Ziołecka. Zapraszamy!

ekoskrzaty pgs group

pgs rozegraj miasto

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]