fbpx

Za pomocą gier i symulacji pomagamy ludziom doskonalić umiejętności współdziałania w zespołach organizacji poprzez treningowy proces wchodzenia na coraz wyższy poziom kompetencji i osiągania wyników.

Realizujemy spotkania firmowe z grami, aby połączyć zabawę z celami biznesowymi organizacji. Grami informujemy, szkolimy i opowiadamy o zmianie, aby zaangażować zespoły w nowoczesny i wciągający sposób.

W zaprojektowanych grach angażujemy w naukę i procesy zmian. Projektujemy nowoczesne narzędzia edukacyjne, które pomagają organizacjom wyjaśniać, motywować i uczyć ludzi, jak osiągać cele biznesowe.

Wspieramy administrację publiczną, organizacje i instytucje społeczne w rozwoju kompetencji współdziałania zespołów, promocji wiedzy obywatelskiej i zaangażowania ludzi w życiu publicznym.

Competence Game to skuteczne i jedyne na rynku narzędzie badania kompetencji poprzez gro on-line. Przeznaczone dla każdego, kto w swoim życiu zawodowym stawia na rozwój.

Celem GCA jest wsparcie liderów organizacji w skutecznym przeprowadzaniu zmian. To roczny program dla managerów, którzy kreują, a nie naśladują, którzy odpowiadają za to by zacząć robić coś inaczej, lepiej, ‘po nowemu’.


JOIN OUR NEWSLETTER