W dniach 2-3 czerwca 2016 roku w Centrum Konferencyjnym EY Academy of Business odbędzie się Employer Branding Management Summit 2016 organizowany przez HRM Institute. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z działaniami employer brandingowimi dla działów HR w Polsce.

eb summit

Konferencja Employer Branding Management Summit odbędzie się już po raz piąty, zgromadzi miłośników działań EB, którzy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami, poznać światowe i polskie trendy, a także porównać stosowane praktyki w branży. Podejmiemy próbę odpowiedzenia na pytanie “Czy firmy nadążają za zmianami na rynku pracy?”

Podczas wydarzenia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu Employer Branding Excellence Awards 2016 dotyczącego efektywnego budowania marki pracodawcy. Jak wiadomo wymaga to kreatywności, znajomości rynku, nadążania za nowinkami technologicznymi i wielu innych talentów. Docenieni i nagrodzeni zostaną najlepsi, jednocześnie zachęcamy pracodawców do wzięcia udziału. Zgłoszenia trwają do 15. maja! Więcej szczegółów tutaj.

Pracownia Gier Szkoleniowych została zaproszona przez organizatorów do głównej ścieżki merytorycznej, by podzielić się wynikami długoletnich doświadczeń i badań w zakresie roli i znaczenia gier w działaniach employer brandingowych. Powiemy czym z naszej perspektywy jest employer branding i jak gry szkoleniowe i gry kompetencyjne mogą się przyczynić do wzmocnienia wizerunku pracodawcy. Będzie ciekawie! Pojawi się wątek Competence Game – pierwszej na świecie metody diagnozy kompetencji za pomocą gier online!

logo pgs LOGO26042016

Program wydarzenia

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]