fbpx

Kolekcjonerzy - rywalizacja o dużą stawkę!

ZOBACZ TRAILER DO GRY KOLEKCJONERZY

Opis gry

Gra zespołowa online dostępna w ofercie Pracowni Gier dla mały i dużych zespołów (aż do 500 osób). Kolekcjonerzy to dynamiczna rozrywka, o dużym potencjale integracyjnym. Odpowiednio omówiona i przeanalizowana, da wartościową refleksję nad zarządzaniem kontaktami z klientem w zespołach sprzedaży, nauczy szybkiej komunikacji i efektywnej współpracy.

Kim jest kolekcjoner? Zbiera cenne, unikatowe przedmioty: antyki, dzieła sztuki, dokumenty. Coraz popularniejsze stają się zabytki sztuki użytkowej: przedmioty codziennego użytku, ceramika, meble. Nasz kolekcjoner, a właściwie grupa kolekcjonerów, działa na zlecenie pewnego dużego domu aukcyjnego. Ich zadaniem jest przeczesywanie antykwariatów, pchlich targów w Europie i na świecie – słowem wszystkich miejsc gdzie można tanio nabyć cenne przedmioty. Tym razem trafili na lotnisko w jednej z europejskich stolic, gdzie właśnie odbywa się wyprzedaż zgubionych przez podróżnych walizek. Od zaprzyjaźnionego pracownika lotniska dostają informację, że tym razem, oprócz bezwartościowych wakacyjnych bagaży w walizkach pojawi się nieco zabytkowej biżuterii, kilka interesujących dzieł sztuki oraz cieszących się dobrym wzięciem na rynku antykwarycznym pamiątek związanych z gwiazdami Hollywood. Lotniskowymi zakupami są zainteresowani wysłannicy kilku domów aukcyjnych, którzy będą ze sobą konkurować. Zapowiada się ekscytujący dzień!

Co więcej, uczestnicy odwiedzą więcej niż tylko jedną destynację, a pracownik lotniska przed każdą wyprzedażą wskaże, na które kolory walizek warto zwrócić uwagę, by mieć szanse wylicytować cenną zawartość. To gracze muszą ustalić, w które z nich zainwestują pieniądze swojego szefa. Nie będzie zachwycony kiedy dowie się, że zostały wydane na czyjąś brudną bieliznę. Wygrywa zespół kolekcjonerów, który zdobędzie najcenniejsze artefakty.

Uczestniczy ćwiczą

podejmowanie decyzji pod presją czasu (indywidualnie i zespołowo),

współpracę w zespole​,

planowanie w sytuacji zmiennej i niepewnej,

elastyczność.

Polecamy zespołom, które:

funkcjonują w zmiennym środowisku,

dążą do maksymalizacji zysków i chcą przeanalizować
swoja strategię w podejściu do zasobów/klientów/dostawców​,

chcą się lepiej poznać w działaniu.

Przebieg wersji online

Czas rozgrywki: 1,5 h

Liczba uczestników: 20 – 500

Aplikacja: Asobi, Zoom, Mentimeter

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52 lub poprzez formularz.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]


  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA