Czy gry i symulacje biznesowe mogą być narzędziem rozwoju menedżerów?

Pracownia Gier Szkoleniowych zaprasza na pokaz otwarty, podczas którego sprawdzimy, czy i na ile w rozwoju kompetencji menedżerskich  przydatne są symulacje biznesowe.

14086467_1226846414033461_9207311859664676907_o

Przejdź do artykułu o historii symulacji HexGame

Zgrywalizowane symulacje biznesowe to narzędzie dedykowane menedżerom i doświadczonym liderom. Nie są wykładem, niewiele łączy je z
tradycyjnymi szkoleniami. Nie polegają na przekazywaniu teoretycznej wiedzy, ale odwołują się do biznesowego doświadczenia i kompetencji uczestników. Umożliwiają świadomy samorozwój przywódczy.

By sprawdzić jakiego rodzaju wyzwania stoją przed menedżerami w zarządzaniu wielopoziomową organizacją  będą Państwo mieli okazję wziąć udział w dynamicznej symulacji Hex Game.

HexGame to metafora dużej organizacji. Gracze doświadczają silnie angażującego zarządzania państwem na trzech poziomach władzy: rządu, regionu oraz gminy. Mają bardzo ograniczone i trudno dostępne zasoby. Muszą negocjować na różnych szczeblach władzy, radzić sobie z lokalnymi kryzysami i niezadowoleniem społecznym. W sytuacji utrudnionej komunikacji muszą rozsądnie zarządzać i pełnić role przywódcze.

Podczas pokazu zaprezentujemy  również inne autorskie rozwiązania Pracowni Gier Szkoleniowych dedykowane menedżerom i kadrze zarządzającej: warsztat Lider w Zmianie oraz symulację ProfitQuest.

  dcefcb29-96e5-4bb6-8b9a-2f325b508a59-original IMG_0395

Jeśli chcesz:

 • wyposażyć menedżerów w skuteczne sposoby działania zespołowego
 • przełamać utarte schematy zarządzania w warunkach zmian i ograniczonych zasobów
 • zachęcić menedżerów do podnoszenia jakości współpracy
 • podnieść umiejętność komunikacji zarządczej
 • rozwinąć w liderach kompetencje wspólnego osiągania celów organizacji

 

Spotkanie poprowadzą:

File1Joanna Średnicka – ekspert w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badacz kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspert międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.


Bartosz Soja_3 (2)Bartosz Soja
 – ekspert w obszarze marketingu, sprzedaży oraz efektywności biznesowej działań eventowych i wydarzeń firmowych. Przez 10 lat pracował dla magazynu PRESS, gdzie miał okazję organizować tak znane konkursy jak GRAND PRESS – Dziennikarz Roku oraz Grand Press Photo. Współtwórca pierwszego konkursu dla branży Youtube w Polsce – GRAND VIDEO AWARDS oraz plebiscytu AdMan Roku. Posiada wykształcenie wyższe w obszarze nauk politycznych i dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu marketingu i planowania mediów na San Diego State University w Californii. W pracowni odpowiada za współpracę działów szkoleniowych z biznesem. Doradza w obszarze grywalizacji. Swoje doświadczenie z zakresu organizacji eventow wykorzystuje w planowaniu i realizacji dużych imprez integracyjnych.

 

Koniecznie przyjdź na nasz warsztat!

Kiedy: 30 listopada 2016 r. w godzinach 10.00 – 15.00

Gdzie: Inea Stadion, Bułgarska 17 – wejście od strony Trybuny I (siedziby KKS Lech Poznań)

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na: