Zapraszamy na finałowe spotkanie cyklu Powerful Partnerships – Potęga współpracy. 

W świecie promującym indywidualne osiągnięcia – szóstkowych uczniów, wybitnych strzelców, najlepszych sprzedawców – czasem zapomina się, że to współpraca stanowi klucz do naszego przetrwania jako gatunku. Kwestionariusz talentów Gallupa pomaga w budowaniu współpracy w zespołach, dobieraniu osób do zadań i projektów w taki sposób, aby minimalizować trudy współdziałania i maksymalizować efekty. Ludzie, którzy działają w mocnym partnerstwie są bardziej skuteczni i zadowoleni z wyników swoich działań.   

W tegorocznym cyklu spotkań rozmawiamy o tym, po co budować partnerstwa i jak układać współpracę, mimo kultu indywidualnych osiągnięć.

Zaprosiliśmy menadżerów którzy opowiedzieli o tym, jak budują zaufanie, poczucie wspólnej misji i celu, żeby dobra współpraca była możliwa;  ludzi tworzących biznesy, zarządzających organizacjami i budujących zespoły; ekspertów, którzy tłumaczą wzajemne oddziaływanie różnych konfiguracji talentów (z kwestionariusza CliftonStrengths®) i podpowiadają jak budować swoją efektywność w partnerstwie. 

Spotkania online już za nami, ale to jeszcze nie koniec…

22 czerwca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie finałowe z grą Talentopolis, która pomaga odkryć, zrozumieć i wzmocnić talenty w działaniu. 

 

Jeśli znasz swoje TOP5 i chcesz wziąć udział w tej wyjątkowej rozgrywce zapisz się przez poniższy formularz.

(UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY)

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Numer kontaktowy

  Firmowy adres email

  Nazwa firmy

  Czego chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się na spotkaniu?

  Wpisz swoje Top5
  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu?
  Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierZaproszenie od Brain EmbassyMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

  Dołącz do nas jeśli chcesz dowiedzieć się:
  • jak budować zawodowe partnerstwa, które dodają energii, zamiast ją drenować, 
  • z kim warto budować uzupełniające się partnerstwa,  
  • w jaki sposób w organizacjach zarządzanych przez partnerstwa mają szansę zaistnieć: zaufanie, uczciwość, wspólny cel i misja,
  • jakie działania można wdrożyć w organizacjach, żeby promować i ułatwiać współpracę w ramach partnerstw.
  Pomogą Ci w tym:

  Z wykształcenia dziennikarz, psycholog i mediator. Od ponad 10 lat trener umiejętności miękkich wspierający swoim doświadczeniem biznes i organizacje pozarządowe. Współautor książki „Skąd się biorą dorośli”. Specjalizuje się w szkoleniach managerskich oraz warsztatach opartych na talentach Gallupa. Prywatnie tęskni za pracą radiowca, której poświęcił ponad dekadę swojego życia.  

   

   

   

  oraz Jagoda Gandziarowska – Ziołecka: socjolożka, przedsiębiorczyni i konsultantka w zakresie budowy zespołów. Współautorka raportów „Talenty w polskich organizacjach”, “Talenty w polskich zespołach głosem liderów” , współtwórczyni programów warsztatów Strengths-Based Teams i Strengths-Based Leadership w Pracowni Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy. 

   

   

   

  Firmy prowadzące działalność szkoleniową, konsultantów oraz trenerów i coachów zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera ExperienceCorner.

  Spotkanie ma charakter biznesowy i jest dedykowane przedstawiciel(k)om organizacji, zainteresowanych wdrożeniem podejścia CliftonStregths w swoim zespole i organizacji.