11
Feb

CompetenceGame screen

Z wielką dumą i radością, po 5 latach pracy nad udoskonaleniem pierwszych na świecie gier online służących diagnozie kompetencji, możemy pochwalić się ich wejściem na rynek konsumencki!

Dotychczas w Competence Game zagrało kilka tysięcy managerów, specjalistów oraz przedsiębiorców. Zrealizowaliśmy kilkanaście spotkań otwartych, pokazów oraz przeprowadziliśmy wdrożenie u kilkudziesięciu klientów. Znaleźliśmy się w miejscu, gdzie wiedza, doświadczenie oraz know-how, umożliwia nam otwarcie się na rynek konsumencki. Już oficjalnie możemy zaprosić na premierę programu Certyfikacji Competence Game.

14.03. Konferencja Competence Game


Zapraszamy na konferencję towarzyszącą inauguracji na polskim rynku Programów Certyfikacyjnych Competence Game – pierwszych na świecie gier on-line do diagnozy kompetencji XXI wieku.

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

• interesują Cię najnowsze trendy w doradztwie zawodowym opartym na kompetencjach
• chcesz posłuchać i podyskutować o tym, jak wykorzystywać diagnozę kompetencji do podejmowania trafnych decyzji managerskich oraz zarządzania karierą
• jesteś zainteresowany/a nowościami w branży HR, w której coraz silniej ujawnia się potrzeba podejmowania decyzji w oparciu o rzetelne dane (tzw. evidence based HR practice)
• szukasz nowoczesnych narzędzi, wzbogacających Twoją praktykę managerską, trenerską i/lub doradczą

Czego się spodziewać?

Doświadczysz diagnostycznego potencjału gier. Zaprezentujemy przekonujące dane o tym, jak wykorzystywać wirtualny assesment Competence Game w doradztwie i zarządzaniu. Podzielimy się najciekawszymi przykładami wdrożeń CG z ostatnich lat. Poznasz możliwości uzyskania Certyfikatu Partnera CG i warunki korzystania z wirtualnego assementu metodą gier. Spotkasz twórców, partnerów i klientów CG.

Harmonogram:

14:00 – 14:10 Rozpoczęcie konferencji
14:10 – 15:00 Gra szkoleniowa z omówieniem
15:00 – 15:20 Kompetencje (definicja i znaczenie)
15:20 – 16:00 Competence Game jako narzędzie diagnozy kompetencji
16:00 – 16:30 Program Certyfikacji
16:30 – 17:00 Dyskusja panelowa
17:00 – 18:00 Networking
18:00 Zakończenie konferencji

Kogo się spodziewać?

• Wśród Prelegentów znajdują się eksperci CG, trenerzy i konsultanci z wieloletnim stażem, prekursorzy wykorzystywania gier w ACDC i diagnozie kompetencji
• Wśród Partnerów – przedstawiciele Pracowni Gier Szkoleniowych, oraz Uniwersytetu SWPS
• Wśród uczestników – trenerzy, konsultanci, pracownicy HR oraz managerowie.

O Competence Game:

Skuteczne i jedyne na rynku narzędzie do badania kompetencji poprzez gry on-line. Dzięki nowatorskiej metodzie, opartej na wieloletnich badaniach, z rozgrywki generowane są spersonalizowane raporty kompetencji, niezastąpione w opartych na rzetelnych danych procesach rekrutacyjnych, coachingowych czy rozwojowych. Docenione przez Development Dimensions International, organizatora International Congress on Assessment Center Methods and Developing Leadership Talent – najważniejszej konferencji w obszarze badania i diagnozy kompetencji.

Zapraszamy do udziału, szczegóły tutaj!

mailing konferencja CG (002)

Zobacz także: